www.tvfreak.cz
>
>
>

Diskuzní skupiny

, , aktualita
Vracíme se opět k rozdělení diskusních skupin, protože chceme, aby byly co nejpřehlednější. Proto časem vznikalo více a více skupin, až je jich v současnosti celkem 18. Ovšem zdá se, že ani to nestačí, proto v jedné skupině se míchá spousta...
K oblíbeným
reklama
Vracíme se opět k rozdělení diskusních skupin, protože chceme, aby byly co nejpřehlednější. Proto časem vznikalo více a více skupin, až je jich v současnosti celkem 18. Ovšem zdá se, že ani to nestačí, proto v jedné skupině se míchá spousta i velice nepříbuzných témat. Rozdělení má výhodu v tom, že témata tak rychle nezastarávají a je možné je lépe vyhledat, i reakce serveru je rychlejší. Rozhodnutí, zda vznikne nové rozdělení nebo ne, necháme na Vás. Hlasujte, zda chcete:
    • Co nejvíce skupin rozdělených podle témat a dále podle software (pokud to jde), např. Video/Editace/Vegas, DVD/Mastering/IfoEdit, DVD/Vypalování/Média atd.
    • Co nejvíce skupin rozdělených podle témat, např. Video/Editace, DVD/Mastering/Titulky, DVD/Vypalování/Média atd.
    • Minulý stav byl ideální a není na něm třeba nic měnit
    • Co nejméně skupin, aby byly všechny příspěvky vidět najednou
Pro příklad jsme dočasně vytvořili adresáře, sdružující některá příbuzná témata, abychom si mohli před hlasováním vyzkoušet, jak by bylo další rozdělení funknční. Je jasné, že se nikdy všichni neshodnou, ale alespoň budeme znát Váš názor, takže hlasujte vpravo dole v anketě a pište své připomínky.
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala