www.tvfreak.cz
>
>
>

Diskuzní skupiny

, , aktualita
Vracíme se opět k rozdělení diskusních skupin, protože chceme, aby byly co nejpřehlednější. Proto časem vznikalo více a více skupin, až je jich v současnosti celkem 18. Ovšem zdá se, že ani to nestačí, proto v jedné skupině se míchá spousta...
K oblíbeným
reklama
Vracíme se opět k rozdělení diskusních skupin, protože chceme, aby byly co nejpřehlednější. Proto časem vznikalo více a více skupin, až je jich v současnosti celkem 18. Ovšem zdá se, že ani to nestačí, proto v jedné skupině se míchá spousta i velice nepříbuzných témat. Rozdělení má výhodu v tom, že témata tak rychle nezastarávají a je možné je lépe vyhledat, i reakce serveru je rychlejší. Rozhodnutí, zda vznikne nové rozdělení nebo ne, necháme na Vás. Hlasujte, zda chcete:
    • Co nejvíce skupin rozdělených podle témat a dále podle software (pokud to jde), např. Video/Editace/Vegas, DVD/Mastering/IfoEdit, DVD/Vypalování/Média atd.
    • Co nejvíce skupin rozdělených podle témat, např. Video/Editace, DVD/Mastering/Titulky, DVD/Vypalování/Média atd.
    • Minulý stav byl ideální a není na něm třeba nic měnit
    • Co nejméně skupin, aby byly všechny příspěvky vidět najednou
Pro příklad jsme dočasně vytvořili adresáře, sdružující některá příbuzná témata, abychom si mohli před hlasováním vyzkoušet, jak by bylo další rozdělení funknční. Je jasné, že se nikdy všichni neshodnou, ale alespoň budeme znát Váš názor, takže hlasujte vpravo dole v anketě a pište své připomínky.
reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala