Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Digitální InzertMax TV začne vysílat v říjnu

, , aktualita
Digitální InzertMax TV začne vysílat v říjnu
Od října letošního roku se televizní diváci v České republice dočkají nového televizního kanálu. Bude jím první čistě inzertní televize pojmenovaná InzertMax TV, která se zaměří na poskytování inzertních služeb firmám.
Digitální InzertMax TV začne vysílat v říjnu
Vysílání bude dostupné v digitální pozemní DVB-T síti 3 v Praze a ve středních Čechách na 46. Kanále. Příjem vysílání InzertMax TV bude možný také prostřednictvím satelitu z pozice 23,5° E v rámci českých platforem Skylink a CS Link a to jak v České republice, tak na Slovensku. Televize bude zaměřena skutečně výhradně na inzerci, jiného obsahu se od ní nedočkáme. Výkonný ředitel televize Svatopluk Pražák odhaduje, že její vysílání zasáhne přes 1 650 000 diváků prostřednictvím pozemního digitálního vysílání a 3 750 000 diváků ze satelitu.„Nebudeme plnoformátovou televizí s kopiemi již zaběhnutých pořadů a nebudeme nakupovat filmy a seriály. Chceme, aby si nás diváci oblíbili jako spolehlivé inzertní médium a věděli, že pokud shánějí nové auto, dovolenou nebo chtějí vyzkoušet novou restauraci, tak na našem programu vždy ve stejnou dobu dostanou přesně to, co chtějí. Vysílání InzertMax TV bude zaměřeno celkem na čtrnáct tematických okruhů, mezi nimiž nebude chybět sport, móda, elektronika nebo noční kluby. Ty ale budou vysílány jen v nočních hodinách,“ představil nové médium Pražák.

Kromě televizního vysílání chce InzertMax inzerentům poskytnout také prostor na internetových stránkách www.inzertmaxtv.cz, které budou spuštěny zároveň s vysíláním.

Zdroj: novinky.cz