www.tvfreak.cz
>
>

Další důkaz brzkého spuštění. HBO Max shání v Česku zaměstnance

Další důkaz brzkého spuštění. HBO Max shání v Česku zaměstnance
, , aktualita
Pokud byste stále nevěřili, že je start HBO Max na českém trhu blízko, máme pro vás další důkaz. Společnost WarnerMedia vypsala nabídku na volnou pracovní pozici, která přímo souvisí se službou HBO Max v ČR.
K oblíbeným
reklama
HBO Max se připravuje na expanzi mimo USA. Na 29. červen bylo naplánováno spuštění v 39 zemích Latinské Ameriky a Karibiku, kde chce platforma zaujmout velmi agresivní cenovou politikou. Cena předplatného by měla začínat již na 3 dolarech, což je zlomek toho, kolik platí diváci v USA. Následovat by měla Evropa, kde se spuštění HBO Max plánuje ve 2. polovině roku. Prozatím sice nebylo zveřejněno konkrétnější datum, ale z dostupných indicií můžeme usuzovat, že se přípravy spuštění se blíží ke konci.
 
Česká republika by mohla být mezi prvními evropskými trhy, kde se objeví HBO Max. Nejspíš spolu s Polskem a Rumunskem. Naopak v západní Evropě bude start pomalejší – např. v Británii, Německu nebo Itálii platí až do roku 2025 smlouvy s poskytovatelem Sky, který má tak exkluzivní práva vysílat některé pořady. Pokud se jedná o český trh, nedávno jsme vás informovali o průzkumu veřejného mínění, kterým si měla firma zjišťovat preference potenciálních diváků HBO Max.
 
 
A tento týden zveřejnila také nabídky zaměstnání, které souvisí se spuštěním HBO Max v Česku. Konkrétně společnost WarnerMedia hledá např. českého copywritera. Nic nového se ovšem z popisu pozice nedozvíme. Na druhou stranu se jedná o další důkaz, že spuštění služby je v dohlednu. Příchod HBO Max bude naopak znamenat konec dosavadní platformy HBO GO. Na druhou stranu získají diváci větší nabídku obsahu, který nabobtná o skoro 70 %. Mimo jiné se bude jednat o původní produkci pro HBO Max.
Těšit se můžeme také na nové uživatelské rozhraní s více možnostmi přizpůsobení a sofistikovanějším doporučováním obsahu. Některý obsah bude nově k dispozici až ve 4K rozlišení. V případě cen předplatného se spekuluje o částkách v rozmezích od 139 Kč do 229 Kč. K dispozici by mohly být až tři tarify, z nichž nejnižší možná bude přístupný jen na mobilech. Vyloučen není ani tarif s reklamami, který HBO Max nedávno spustilo v USA.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh
BenQ rozšiřuje svou nabídku o domácí projekt s nativním rozlišením 4K. Chlubí se také 100% pokrytím barevného prostoru Rec.709, podporou HDR, režimem Filmmaker nebo operačním systémem Android TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
22.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision
Aktuální firmware 5.10.04 přidělal vrásky na čele některých majitelům televizí LG C9 a nejspíš také dalších OLED TV z roku 2019. Po updatu totiž přestal za určitých okolností fungovat formát Dolby Vision, což se projevuje blikající obrazovkou.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu
Uživatelé Nvidia Shield TV se mohou těšit na vylepšené uživatelské rozhraní Android TV. Domovská obrazovka inspirovaná Google TV se zaměřuje na doporučování pořadů. Někteří uživatelé ovšem kritizují výrazný sponzorovaný obsah.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu
Samsungu se daří nejen na globálním trhu s televizory, ale také v Česku. Ze všech chytrých televizorů prodaných v dubnu jich bezmála třetina nesla logo Samsungu. V kategorii TV nad 75" drží dokonce více než poloviční podíl.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik