Creative uvádí bezdrátová sluchátka WP-300

Creative uvádí bezdrátová sluchátka WP-300
, , aktualita
Nepotřebují žádný konektor, stačí je spárovat přes bluetooth a užívat si poslechu. Navíc jsou vybavená kodekem apt-X, který zajišťuje malou latenci i u zdrojů s vysokým datovým tokem, ruku v ruce s dobrou kvalitou.
K oblíbeným
reklama
Singapurská společnost Creative představuje bezdrátová WP-300 a jejich parametry. Reprodukují zvuk ve frekvenčním rozsahu 18 Hz až 22 kHz, vstupní impedance činí 32 ohmů a jsou vybavena technologií Bluetooth 2.1 s dosahem až 10 metrů. Jako zdroj energie slouží nabíjecí lithium-ionový akumulátor o kapacitě 240 mAh, u něhož výrobce slibuje až osmihodinovou výdrž.


Sluchátka Creative WP-300 podporují rozhraní Bluetooth 2.1.

Sluchátka WP-300 mohou být spárována s jakýmkoliv zařízením vybaveným bluetooth. Od notebooků, přes tablety, až k mobilním telefonům a hudebním přehrávačům.
Za oceánem se začnou prodávat v prosinci 2010 za cenu 149 USD (2600 Kč). Dostupnost a doporučená cena na evropském trhu zatím není známa.

Zdroj: Hi-Tech Review
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik