Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Corel vydal WinDVD 11

, , aktualita
Corel vydal WinDVD 11
Již jedenáctou verzi WinDVD si pro nás připravil Corel. Optimalizován pro nejnovější CPU a GPU od Nvidie přináší novou konverzi z 2D do 3D, upscale z SD do HD, nastavení prostorového zvuku nebo integrovaný vyhledávač videa.
Corel vydal WinDVD 11
Výrobce slibuje, že díky optimalizaci pro nejnovější CPU a GPU od Nvidie dostane uživatel nejen výborný výkon a kvalitu, ale i delší výdrž baterie, kterou každý ocení na cestách. Ovšem toto má fungovat jen na Windows Vista nebo Windows 7.

WinDVD ale přináší mnoho vylepšení i v samotné funkčnosti. Vylepšeno bylo přehrávání Blu-ray a Blu-ray 3D disků s podporou pro BD pop-up menu, BD-Live a BD-J.

Analýzou videa, barevných složek a pohybových vektorů v obraze je možné převést klasikcý 2D záznam do 3D, ať už jde o video z kamer nebo DVD, v SD rozlišení nebo v HD.

Vylepšeno bylo uživatelské rozhraní, které má zase o něco intuitivnější, ovládací prvky se zobrazují jen při najetí myší nad video a klasické menu pravým tlačítkem umožňujet rychlou volbu zvukového nastavení, titulků a navigace jako titul, kapitola, zoom, repeat apod. Jednodušší má být i vytváření playlistů jen přetažením myší. Vylepšená byla také možnost TimeStretch, tedy změna rychlosti přehrávání bez vlivu na zvuk.

Corel FlixFinder je nástroj pro vyhledávání videa a filmů na internetových službách jako Netflix nebo Hulu. Lze porovnávat nabídku mezi jednotlivými poskytovateli obsahu a také přidávat hodnocení na Facebook.

Potencionální zákazníky také potěší snížení ceny WinDVD Pro 11 na $79.99 dolarů, upgrade z předchozích verzí WinDVD Pro 9, WinDVD 2010 nebo WinDVD Pro 2010 stojí $59.99 dolarů.

Zdroj: Corel