www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Chcete vyhrát videokameru Samsung? Zbývají 3 dny pro účast!

Chcete vyhrát videokameru Samsung? Zbývají 3 dny pro účast!
, , aktualita
Už je téměř konec června a tedy i doby, kdy se můžete zúčastnit naší soutěže o nejlepší video na téma Zachyťte legraci. Sponzorem je Samsung, na autora nejlepšího videa čeká videokamera Samsung HMX-S10, druhý v pořadí získá fotoaparát Samsung WB2000 .
K oblíbeným
reklama
Do konce června zbývají už jen 3 dny, proto připomínáme soutěž se Samsungem o nejlepší video na téma Zachyťte legraci, kterého se můžete do konce tohoto měsíce zúčastnit.
Na autora nejlepšího videa čeká hodnotná cena – videokamera Samsung HMX-S10:
Autor druhého nejlepšího videa získá fotoaparát Samsung WB2000 (šedý):
Rád(a) natáčíte? Tahle soutěž by Vám přece neměla uniknout!
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020 Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
23.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala