Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Canon a kampaň LEGRACE S LEGRIÍ

, , aktualita
Canon a kampaň LEGRACE S LEGRIÍ
Společnost Canon si připravila další promoakci, kterou pojmenovala názvem LEGRACE S LEGRIÍ. Je tedy zřejmé, že se bude týkat jejích videokamer LEGRIA a dle tiskového prohlášení bude trvat do konce tohoto června...
Canon a kampaň LEGRACE S LEGRIÍ
Canon chce prostřednictvím akce LEGRACE S LEGRIÍ ukázat, že její amatérské videokamery disponují ovládáním, díky němuž lze dosáhnout profesionálních výsledků. Konkrétně ale hodlá tato firma od 15. května do 6. června oslovovat zákazníky ve vybraných nákupních centrech a v praxi jim ukazovat funkce kamer LEGRIA. Jako vzpomínku zájemci budou moci odnést vlastnoručně natočené záznamy na DVD nebo vytištěné fotografie. Celkem se to bude týkat 15 nákupních center v České republice.Zároveň Canon vyhlašuje soutěž s cílem natočit zábavné video odpovídající názvu soutěže, které musí soutěžící do 6. června uploadovat na příslušné stránky (viz zdroj). Výherci pak budou vyhlašování ve dvou kategoriích: Výhry z veřejného hlasování a Výhry odborné poroty. Nejlepší soutěžící v první kategorii získá fotoaparát Canon PowerShot G11 a pro výherce druhé kategorie je připravena videokamera Canon LEGRIA HF S20.

Dále ale čeká na své majitele dalších 13 cen a v průběhu kampaně si také budeme moci pořídit jeden ze tří modelů kamer Legria FS305, FS306 a HF R106, přičemž dostaneme šanci získat část svých peně nazpět. Jakým způsobem, to Canon neupřesnil. Tato akce probíhá od 1 .5. 2010 do 30. 6. 2010 u vybraných prodejců.

Partneři celého projektu jsou: AARON, Alza.cz, Bé Foto, Centrum FotoŠkoda, CONTENT CZ, COMFOR, DATART, ELECTRO WORLD, EuroCan, ExcelFOTO, Fotolab.cz, INTERFOTO, Makro Cash & Carry ČR , MEGAPIXEL, SINCO Foto, SUMA, T. S. Bohemia, Videokamery Jelínek.

Zdroj: TZ Canon - LEGRACE S LEGRIÍ