www.tvfreak.cz
>
>
>

Boxík v duchu nostalgie - 5 roků zpět

Boxík v duchu nostalgie - 5 roků zpět
, , aktualita
V dolní části pravého sloupce přibyl nový boxík "Nostalgie - 5 roků zpět" s odkazy na 10 článků publikovaných na TV Freaku před 5 roky. Je zajímavé ohlédnout se občas zpět pro uvědomění si toho, jak rychlý (nebo naopak pomalý) vývoj vlastně je.
K oblíbeným
reklama
Zejména v oblasti spotřební elektroniky je zajímavé ohlédnout se občas zpět, aby si člověk uvědomil, jak rychlý (nebo naopak v některých ohledech jak pomalý) vývoj vlastně je.Boxík je umístěný v dolní části mezi "Expertiáda" a "Informativní sdělení redakci". Obsahuje také odkaz na výpis všech článků publikovaných v rozsahu celého týdne před 5 roky.

Zmíněný boxík "Expertiáda" je také poměrně nový a obsahuje všechny relevantní odkazy, které byste mohli ve spojitosti s těmito pravidelnými vědomostními soutěžemi o hodnotné ceny potřebovat.
reklama
Nejnovější články
Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik