Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Boxee Box nyní mluví i česky

, , aktualita
Boxee Box nyní mluví i česky
Společnost D-Link oznámila, že její multimediální přehrávač Boxee Box, který již byl v naší recenzi, nyní dostal díky nové aktualizaci i podporu českého jazyka. Krom toho přináší i další vylepšení, na něž se nyní krátce podíváme.
Boxee Box nyní mluví i česky
Boxee Box tak dostal od D-Link novou aktualizaci firmwaru, která přináší nejen podporu češtiny, ale také dalších evropských jazyků, což znamená podporu pro němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu, švédštinu, dánštinu, nizozemštinu, portugalštinu, finštinu a polštinu.Dále D-Link hovoří o lepším uživatelském prostředí, možnostech úprav osobních knihoven médií a o rychlém prohlížeči internetových stránek s podporou HTML5, jednodušší navigací, novou sekcí oblíbených adres, rychlejším zařazováním stránek mezi ony oblíbené a pak tu je také nová sekce Historie pro zaznamenání dříve navštívených stránek.

Uživatelské rozhraní je vylepšeno pomocí Vyhledávacího posuvníku pro rychlé posouvání vpřed/vzad mezi multimediálními soubory, pak tu je funkce Hledání při přehrávání hudby, zmenšení plochy menu na obrazovce pro lepší náhled na přehrávaný obsah a také bylo odstraněno ovládání hlasitosti, aby ji uživatelé mohli nastavit výhradně na svém TV nebo A/V systému.

Novinkou jsou také funkce pro sdílení a kategorizaci obsahu, jako je menu Sdílet pro zveřejnění zpráv na sítích Facebook, Twitter anebo Tumblr. Filmové trailery bude možné zhlédnout ve vyhrazené knihovně a uživatelé se dočkají také podporů souborů .nfo pro doplnění vlastních obrázků a informací k domácím videím, apod.

Zdroj: TZ D-Link