Blu-ray přehrávače Samsung přestávají fungovat, neví se proč

Blu-ray přehrávače Samsung přestávají fungovat, neví se proč
, , aktualita
Uživatelé Blu-ray přehrávačů Samsung řeší nepříjemný problém. Od pátku mnohým z nich přestaly fungovat, neustále se restartují nebo vydávají divné zvuky. Spekuluje se nad několika příčinami problému.
K oblíbeným
reklama
Od pátku zaznamenávají mnozí uživatelé Blu-ray přehrávačů Samsung nemalý problém. Přehrávače totiž odmítají fungovat a není moc jasné proč. Týká se to nejrůznějších modelů a nejčastěji jde o zacyklené restarty, vypnutí přístroje po pár sekundách, případně odmítají reagovat na ovládací tlačítka. Někteří si stěžují na divné zvuky z mechaniky, která se snaží číst disk, který tam není.
 
Samsung Blu-ray přehrávač
 
Zatímco někteří spekulují, že jde o špatnou aktualizaci firmwaru, vypadá to, že problém bude asi někde jinde. Je nepravděpodobné, že by Samsung vydal najednou aktualizace pro takové množství přístrojů. O něco více pravděpodobným zdrojem problému může být neplatný SSL certifikát, kvůli kterému se přehrávače nemohou připojit na servery Samsungu. Připomeňme, že neplatný certifikát, na jehož obnovu se zapomnělo, před pár měsíci odstavil např. Microsoft Teams.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema
Klipsch přichází na trh s novou řadou soundbarů Cinema, která zahrnuje modely 400, 600, 800 a 1200. Svou výbavou zasahují od nižší přes střední až po vyšší třídu, která podporuje Dolby Atmos a HDMI eARC.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max
Rok 2020 změnil spoustu věcí a jednou z nich je i návštěvnost kin. Ta šla prudce dolů s koronavirovou pandemií a omezeními. Společnost Warner Bros. se proto rozhodla všechny své filmy uvádět nejen v kinech, ale současně i na HBO Max.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky
Světem Hollywoodu otřásla změna. Už se totiž nebudeme setkávat s herečkou Ellen Page. Ta se na Twitteru přiznala, že je transgender a od nynějška nebude ona, ale on. Elliott Page. Netflix už na novinku zareagoval změnou titulků.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo
S laserovými projektory pro domácí kino se v poslední době roztrhl pytel. K nejlevnějším modelům s nativním 4K rozlišením patří Bomaker Polaris, který lze aktuálně předobjednat na Indiegogo. České zákazníky by ovšem mohla odradit cena poštovného.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin
Internetová televize Kuki nabízí před Vánoci několik stovek filmů zdarma ke zhlédnutí. Telly rozšířila prostor pro nahrávání obsahu ze 30 na 100 hodin. O2 TV zařazuje jako první operátor do nabídky nový kanál Naživo.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik