Blu-ray přehrávače Samsung přestávají fungovat, neví se proč

Blu-ray přehrávače Samsung přestávají fungovat, neví se proč
, , aktualita
Uživatelé Blu-ray přehrávačů Samsung řeší nepříjemný problém. Od pátku mnohým z nich přestaly fungovat, neustále se restartují nebo vydávají divné zvuky. Spekuluje se nad několika příčinami problému.
K oblíbeným
reklama
Od pátku zaznamenávají mnozí uživatelé Blu-ray přehrávačů Samsung nemalý problém. Přehrávače totiž odmítají fungovat a není moc jasné proč. Týká se to nejrůznějších modelů a nejčastěji jde o zacyklené restarty, vypnutí přístroje po pár sekundách, případně odmítají reagovat na ovládací tlačítka. Někteří si stěžují na divné zvuky z mechaniky, která se snaží číst disk, který tam není.
 
Samsung Blu-ray přehrávač
 
Zatímco někteří spekulují, že jde o špatnou aktualizaci firmwaru, vypadá to, že problém bude asi někde jinde. Je nepravděpodobné, že by Samsung vydal najednou aktualizace pro takové množství přístrojů. O něco více pravděpodobným zdrojem problému může být neplatný SSL certifikát, kvůli kterému se přehrávače nemohou připojit na servery Samsungu. Připomeňme, že neplatný certifikát, na jehož obnovu se zapomnělo, před pár měsíci odstavil např. Microsoft Teams.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář