Blu-ray přehrávače Samsung přestávají fungovat, neví se proč

Blu-ray přehrávače Samsung přestávají fungovat, neví se proč
, , aktualita
Uživatelé Blu-ray přehrávačů Samsung řeší nepříjemný problém. Od pátku mnohým z nich přestaly fungovat, neustále se restartují nebo vydávají divné zvuky. Spekuluje se nad několika příčinami problému.
K oblíbeným
reklama
Od pátku zaznamenávají mnozí uživatelé Blu-ray přehrávačů Samsung nemalý problém. Přehrávače totiž odmítají fungovat a není moc jasné proč. Týká se to nejrůznějších modelů a nejčastěji jde o zacyklené restarty, vypnutí přístroje po pár sekundách, případně odmítají reagovat na ovládací tlačítka. Někteří si stěžují na divné zvuky z mechaniky, která se snaží číst disk, který tam není.
 
Samsung Blu-ray přehrávač
 
Zatímco někteří spekulují, že jde o špatnou aktualizaci firmwaru, vypadá to, že problém bude asi někde jinde. Je nepravděpodobné, že by Samsung vydal najednou aktualizace pro takové množství přístrojů. O něco více pravděpodobným zdrojem problému může být neplatný SSL certifikát, kvůli kterému se přehrávače nemohou připojit na servery Samsungu. Připomeňme, že neplatný certifikát, na jehož obnovu se zapomnělo, před pár měsíci odstavil např. Microsoft Teams.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
H96 Max H616: populární TV box v nové verzi s čipem Allwinner H96 Max H616: populární TV box v nové verzi s čipem Allwinner
Ve vodách čínských e-shopu byla objevena další zajímavá novinka. Levný TV box H96 Max byl představen v upgradované verzi, která používá nový procesor Allwinner H616 místo původního Rockchipu. Nechybí ani Android 10.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je tady tvOS 14 pro Apple TV. Rozšiřuje obraz v obraze a YouTube ve 4K Je tady tvOS 14 pro Apple TV. Rozšiřuje obraz v obraze a YouTube ve 4K
Po měsících testování Apple vydal tvOS 14, nejaktuálnější verzi operačního systému Apple TV. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější novinky. Zároveň byl oznámen balíček služeb Apple One, který bude začínat na pouhých 285 Kč.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy
Značka Bose oznámila evropskou cenu pro svůj Smart Soundbar 300, který oznámila před pár týdny, ale původně pouze pro USA. Novinka nabízí více funkcí než stávající Bose TV Speaker, po stránce designu i zvuku se ovšem oba modely shodují.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek
Epson zařadil do nabídky nový laserový projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností a systémem Android TV. Dalších sedm novinek potom nabídne běžnějších technologie pro domácí kino i kanceláře.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
„Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme? „Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme?
Google v současné době připravuje nové zařízení s Android TV, respektive Google TV – hovoří se totiž také o přejmenování celé platformy. K představení by mělo dojít koncem září a již nyní máme k dispozici informace o výbavě, designu a ceně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik