Blu-ray přehrávač Onkyo BD-SP309

Blu-ray přehrávač Onkyo BD-SP309
, , aktualita
Laser o vlnové délce 405 nm se už světem médií šíří několik let, ale i tak je Blu ray přehrávačů ještě poskrovnu. Kapacita těchto disků přitom umožňuje záznam nejen v plném HD rozlišení, ale i víc – jak ukazuje nový přírůstek do rodiny produktů firmy Onkyo.
K oblíbeným
reklama
Stolní přehrávač Onkyo BD-SP309 je výjimečný tím, že přehrává nejen FullHD, ale i 3D. Zachovává přitom další rysy přehrávačů Onkyo, jako jsou třeba služby po Internetu sloužící k přehrávání hudby a videa (placené i neplacené). Ještě by bylo hezké, kdyby z nich velká část nebyla k dostání jen za „velkou louží“ (jako Netflix, Pandora nebo VUDU).


Vpředu je i jeden z portů USB.

Přehrávač BD-SP309 navíc umožňuje umělé roztažení obrazu z DVD na rozlišení 480p, 720p, 1080i nebo 1080p. Osobně sice pochybuji o výsledné kvalitě, ale i tak může tato funkce přijít vhod. Jako specialista na domácí kina se Onkyo nemohlo zahanbit ani rozsahem podporovaných audio formátů, tj. včetně formátů prostorového zvuku jako je Dolby TrueHD nebo DTS HD Essential.


Konzervativní, ale funkční dálkový ovladač.

O jejich přenos se stará rozhraní HDMI, které doplňuje dvojice USB portů pro připojení externí paměti. Takovým způsobem pak jde přehrávat filmy, hudbu nebo prohlížet fotky (i když to už začíná být standardem). A cena? Podle portálu Heureka! začíná na 5785 Kč.

Zdroj: Onkyo
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala