Blu-ray přehrávač Onkyo BD-SP309

Blu-ray přehrávač Onkyo BD-SP309
, , aktualita
Laser o vlnové délce 405 nm se už světem médií šíří několik let, ale i tak je Blu ray přehrávačů ještě poskrovnu. Kapacita těchto disků přitom umožňuje záznam nejen v plném HD rozlišení, ale i víc – jak ukazuje nový přírůstek do rodiny produktů firmy Onkyo.
K oblíbeným
reklama
Stolní přehrávač Onkyo BD-SP309 je výjimečný tím, že přehrává nejen FullHD, ale i 3D. Zachovává přitom další rysy přehrávačů Onkyo, jako jsou třeba služby po Internetu sloužící k přehrávání hudby a videa (placené i neplacené). Ještě by bylo hezké, kdyby z nich velká část nebyla k dostání jen za „velkou louží“ (jako Netflix, Pandora nebo VUDU).


Vpředu je i jeden z portů USB.

Přehrávač BD-SP309 navíc umožňuje umělé roztažení obrazu z DVD na rozlišení 480p, 720p, 1080i nebo 1080p. Osobně sice pochybuji o výsledné kvalitě, ale i tak může tato funkce přijít vhod. Jako specialista na domácí kina se Onkyo nemohlo zahanbit ani rozsahem podporovaných audio formátů, tj. včetně formátů prostorového zvuku jako je Dolby TrueHD nebo DTS HD Essential.


Konzervativní, ale funkční dálkový ovladač.

O jejich přenos se stará rozhraní HDMI, které doplňuje dvojice USB portů pro připojení externí paměti. Takovým způsobem pak jde přehrávat filmy, hudbu nebo prohlížet fotky (i když to už začíná být standardem). A cena? Podle portálu Heureka! začíná na 5785 Kč.

Zdroj: Onkyo
reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala