Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

KISS DP 600 - sklamanie ???

wizzard (447)|19.3.2006 18:27
Podla prvych prispevkov cerstvych uzivatelov ma dlho ocakavany a revolucny DVD-HD player dost velke problemy s funkcnostou, FW a celkovo prevazuje sklamanie a negativne reakcie.... :-? :-? :-?
Blizsie info tu: http://www.mpeg-playcenter.com/
Milosbb (889)|19.3.2006 19:09
Nič iné sa ani nedalo očakávať, celé HD video bude taký komerčný prepadák ako SACD alebo DVD audio v hudbe.
Alf (888)|19.3.2006 19:36
Jo, jo. Taky jsem se nechal KISSem zlákat pžed 2 a 1/2 roky na tenkrát revoluční player DP 1000. Dnes je připravený na cestu do popelnice :((
Foolproof (2713)|19.3.2006 20:10
Kiss je proslulý tím, že vydává upgrade firmware asi tak 1x za rok.

Takže díky několikaletému držení Kiss 508 a tím pádem i mnoha upgradům, včetně těch neoficiálních jsem ho z popelnice vytáhl a provozuji. :-D
Alf (888)|19.3.2006 20:37
No, vzhledem k tomu, že mi odešel na něm zdroj a opravuje se jenom u výrobce, asi se ta cesta do popelnice opravdu uskuteční.
clee (6592)|19.3.2006 20:56
pruser je v tom ze kiss nepodporuje BD ani HD-DVD, a podle toho co mi tvrdili lidi z acompu tak ani h.264, takze DP-600 je dobrej tak pro ty co stahujou HD video treba v xvidu
wizzard (447)|19.3.2006 21:10
[quote=clee]pruser je v tom ze kiss nepodporuje BD ani HD-DVD, a podle toho co mi tvrdili lidi z acompu tak ani h.264, takze DP-600 je dobrej tak pro ty co stahujou HD video treba v xvidu[/quote]

clee, taky desktop DVD player este nikto nevyrobil, bude na trhu mozno uz v r. 2006 (nieco som cital o LG multitalente = HD + BD), ale nechcem ani vediet, co to bude stat... :-I , takze zase sme pri osvedcenom PC.

P.S. Ten DP 600 momentalne okrem horeuvdeneho nezvlada poriadne ani tie HD formaty, co by mal zvladat standardne podla specifikacii... :-R :-R :-R :-k :-k :-k (nasleduje kusok z ang. fora)


1. 1080p is not working, it renders an image with strange artifacts, this might be due to long hdmi cable. 1080i is working fine.
Issues with HDMI have been found and fixed in beta FW. We still need to confirm with tests. Artifacts could be due to your cable as we didn't notice any artifacts.
2. All hd material has wrong aspect ratio (squeezed together). This was mentioned in a previous post.
It will be on our list to fix "after" the first major fix release.
3. I get no digital sound when playing .wmv across the network. Sound is fine when playing standard dvd or .avi-files across the network.
Sound issues with WMV have been confirmed Fixed in next release. Using our standard tests, no further sound issues where reported with the latest Beta FW.
4. The picture is really, really good when playing wmv-hd and divxhd. I get the occasional freeze when playing wmv-hd. A couple of seconds of fast forward and pressing play again solves this.

5. Windows media connect is not working across wireless. It does work across standard ethernet.
It is working just fine but the connection is instable. Also WMV streaming causes loss of sound. Again, fixed in beta we tested couple days ago.
6. Windows media connect works fine with my xp workstation. It does not work with my upnp enabled Iomega Storcenter where I can browse files but playing them renders black image and no sound.

7. DVD-player is very noisy.

8. Does anyone know if it's possible to make the player region free (and how to do it)?
Not yet!
If not I, Kiss or someone else solves 2 and 3 my player is going back to the store.

=====dodatok======
1. The missing ability, as a standalone player, to playback WMV-HD discs/films like the IMAX films, DOLPHINS and CORAL REEF ADVENTURE, Kiss has been promoting the DP-600 to do this, so that´s a must #1.

2. TS./TP. playback must be solved and according to Hi-Jack that´s in the first update.
in0 (146)|25.3.2006 15:43
nevedel by nekdo o tom, kde by se dal stahnout DP-500 Firmware 2.9.3vA1 od ACOMPU? oficialne si ho drzi pro svy zakazniky :-(
wizzard (447)|25.3.2006 15:56
Tak skus presne tam - u niektoreho z uzivatelov :-R , aj tu sa asi taky najde...
(ja mam Pioneer 575, tak ti asi v tomto dalej nepomozem.... :-? )
Foolproof (2713)|25.3.2006 17:06
Nevím co na tom firmware je zázračného, bez problémů jsou firmware od Big i od ET.

http://www.big-fw.prv.pl/
docdan (6)|23.4.2006 14:39
[quote=Alf]No, vzhledem k tomu, že mi odešel na něm zdroj a opravuje se jenom u výrobce, asi se ta cesta do popelnice opravdu uskuteční.[/quote]


No Ja mel az do vcera DP508 a vcera mi patrně taky odeešel zdroj, tak mě tvoje připomínka trochu vybála. Myslel jsem, že to opraví.
clee (6592)|24.4.2006 21:53
kamosovi na dp-500 zdroj opravili (tak je to asi fakt evergreen), musel to ale s celou krabici poslat acompakum
Alf (888)|26.4.2006 21:39
[quote=clee]kamosovi na dp-500 zdroj opravili (tak je to asi fakt evergreen), musel to ale s celou krabici poslat acompakum[/quote]To měl v záruce nebo už po ní? Pokud to bylo po záruce, co ho to stálo?
clee (6592)|26.4.2006 22:14
mel to v zaruce