Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Koupeme se a čučíme na telku

drto (341)|29.11.2008 07:46
tv do kupelky tak to je uz aj na mna trocha moc. ludia to sa bez tej tv nezaobidete ani na sekundu?
neviem si predstavit ze by som stale mal cumet do telky a este aj v kupelke. to si daj rovno aj na wc ved aj tam sa da relaxovat :)
podla mna je to blbost nad tym len uvazovat
martin01_cz (218)|29.11.2008 10:40
[QUOTE=Antonín;204278]lKoupelna nemusí být vždy jen tmavá místnost bez oken 2x2m...
[/QUOTE]

Souhlas, mám koupelnu s okny a tak 5x3 m ale že bych tam potřeboval tv tak to fakt ne...

Neumím si představit důvod, proč bych měl koukat na tv v koupelně, pokud je něco tak důležitého co potřebuju vidět tak se na to podívám a jdu se vykoupat potom;)

Asi to prostě člověk, co kouká na tv v průměru tak 2 hodiny denně a to ještě hlavně na filmy a ne na ty nesmysly co dávaji nemůže pochopit...
drto (341)|29.11.2008 10:58
[QUOTE=martin01_cz;204336]Souhlas, mám koupelnu s okny a tak 5x3 m ale že bych tam potřeboval tv tak to fakt ne...

Neumím si představit důvod, proč bych měl koukat na tv v koupelně, pokud je něco tak důležitého co potřebuju vidět tak se na to podívám a jdu se vykoupat potom;)

Asi to prostě člověk, co kouká na tv v průměru tak 2 hodiny denně a to ještě hlavně na filmy a ne na ty nesmysly co dávaji nemůže pochopit...[/QUOTE]

vidim ze my dvaja v tom mame jasno :)
Antonín (732)|29.11.2008 14:14
Koupelna nemusí být jen místo, kam si jdete umýt solvinou mour z rukou.
Zkuste si to představit (i když to asi nebude jednoduché). Třeba že je hezké na film koukat z vany jemně bublinkové horké vody, kouřit u toho doutníček a pít nějakou kořalku.
Koupelna je od slova koupel.
Od slova umýt je slovo umývarna.
Televize v umývarně je bezpochyby kravina.
Phill18 (46)|29.11.2008 15:56
ten snobismus sem netahej ;) ,jinak hezka predstava..
martin01_cz (218)|29.11.2008 16:20
[QUOTE=Antonín;204383]Koupelna nemusí být jen místo, kam si jdete umýt solvinou mour z rukou.
Zkuste si to představit (i když to asi nebude jednoduché). Třeba že je hezké na film koukat z vany jemně bublinkové horké vody, kouřit u toho doutníček a pít nějakou kořalku.
Koupelna je od slova koupel.
Od slova umýt je slovo umývarna.
Televize v umývarně je bezpochyby kravina.[/QUOTE]

Tondo Tondo:) a už jsi to někdy zkoušel ležet 2h ve vaně? Já vím, že v televizi to vypadá jako idilka, ale ve skutečnosti to není nic moc a po takový době máš kůži rozmočenou jak psí kulky:)

A když už mluvíš o doutníčku, tak myslím, že by ti v tom vlhku moc nechutnal.

To víš, každej to bere jinak, hold my horníci máme umývárny a umýváme se v nich solvinou a ty jako aristokrat chodíš do tvé koupelny, kam se nejdeš koupat ale koukat na televizi, pít u toho 50ti letej konak a kouřit doutník:)
Antonín (732)|30.11.2008 17:48
[QUOTE=martin01_cz;204390]Tondo Tondo:) a už jsi to někdy zkoušel ležet 2h ve vaně? Já vím, že v televizi to vypadá jako idilka, ale ve skutečnosti to není nic moc a po takový době máš kůži rozmočenou jak psí kulky:)

A když už mluvíš o doutníčku, tak myslím, že by ti v tom vlhku moc nechutnal.

To víš, každej to bere jinak, hold my horníci máme umývárny a umýváme se v nich solvinou a ty jako aristokrat chodíš do tvé koupelny, kam se nejdeš koupat ale koukat na televizi, pít u toho 50ti letej konak a kouřit doutník:)[/QUOTE]

Jak to můžeš vědět, když nemáš koupelnu?
Proč by v koupelně mělo být vlhko?
Proč by doutníček neměl chutnat?
Ležet 2h ve vaně 160cm veliké (no spíše malé, že) plné studené chlorované vody asi skutečně nejde.
Kdybys byl zvědavý, tak ti poradím jak se na to jde. Ale nemyslím, že by tě to fakt zajímalo, ani to sem nepatří.
Než se naučíš česky napsat správně slovo pro milou chvíli, piš radši, jak ti zobák narost a cizí nesrozumitelné výrazy vynech.
martin01_cz (218)|30.11.2008 17:56
[QUOTE=Antonín;204537]Jak to můžeš vědět, když nemáš koupelnu?
Proč by v koupelně mělo být vlhko?
Proč by doutníček neměl chutnat?
Ležet 2h ve vaně 160cm veliké (no spíše malé, že) plné studené chlorované vody asi skutečně nejde.
Kdybys byl zvědavý, tak ti poradím jak se na to jde. Ale nemyslím, že by tě to fakt zajímalo, ani to sem nepatří.
Než se naučíš česky napsat správně slovo pro milou chvíli, piš radši, jak ti zobák narost a cizí nesrozumitelné výrazy vynech.[/QUOTE]

:D:D:D Radši už nic nepiš.
Antonín (732)|30.11.2008 18:01
[QUOTE=martin01_cz;204538]:D:D:D Radši už nic nepiš.[/QUOTE]

No aspoň umím správně napsat všechna slova, co použiju.
martin01_cz (218)|30.11.2008 18:07
[QUOTE=Antonín;204540]No aspoň umím správně napsat všechna slova, co použiju.[/QUOTE]

To jo, ale na tom, jaká seš trubka to nic nemění.
majkicz (872)|1.12.2008 09:42
[COLOR="Navy"]Ja nevim, proc tu resite panov snobismus :). Nekdo se chodi do koupelny pouze umyt a nekdo se tam jde k tomu jeste zrelaxovat, treba tak jako ja. A ja k relaxu rad hudbu, tak proc ne k tomu i obraz? Takovy koncert The Cranberries, Shirley Bassey, Faithless, Santany, U2 apod.., proc by ne? Nebo zajimavy sportovni prenos, u ktereho clovek nechce byt rusen ani manzelkou ani detmi i pritelkyni :p. Nebo naopak, dat si horkou vanu plnou peny, sampano, svicky, pritelkyni a k tomu nejaka romantika s Tomem Hanksem a Meg Ryan :D ...mmm...
Na druhou stranu chapu, ze pokud ma nekdo malou koupelnu jen se sprchovym koutem (taky jsme jednou meli) ci malou vanou, tak to muze byt problem, ale o tom tu diskuze neni :). Otazka smerovala na vhodne produkty pro toto vyuziti, nikoliv na to, PROC. Tak zpet k tematu :).[/COLOR]
Phill18 (46)|2.12.2008 18:29
30k za 17palcovou mrchu, se radši vožeru:D jestli nevíš co s penězi dej je na charitu:D a neutracej za zbytečnosti jako televize do koupelny.
Ivo Mašek (10205)|2.12.2008 19:15
Oddělil jsem od jistého threadu v sekci TV. Původně jsem to chtěl hodit do koše, ale pak jsem si to rozmyslel, neb to může být docela zábava.
Pokud se to strhne k urážkám, nemilosrdně odhazuji do hlubin historie.
Doom (2331)|3.12.2008 16:32
checheche, telku v koupelně? to by mě ani ve snu nenapadlo...
ale solidní repráčky bych v koupelně uvítal :-)
stayman (12393)|4.12.2008 03:02
V koupelne ne telku? Bezne si tam nosim notas..
Doom (2331)|4.12.2008 14:18
na co proboha?
StD (8612)|5.12.2008 09:24
...aby vyzkoušel, jestli má vodotěsnou klávesnici... :D
Antonín (732)|5.12.2008 16:32
[QUOTE=Doom;205255]na co proboha?[/QUOTE]

Znám jednoho poměrně všeobecně uznávaného spisovatele, který píše docela rád ve vaně...možná dokonce píše jenom ve vaně :-))) Řekl bych, že ta díla čtete, nebo na ně spíše koukáte v televizi - ovšem zajisté slušně umístěné v leštěné obývací stěně.

Občas si do koupele notebook vezmu taky, když si potřebuju něco rozmyslet, pošpekulovat, prohlídnout nějaké tabulky apod., tak se to docela hodí.

Nechápu, proč se tak rozčilujete a usilovně tlačíte svoje názory do tématu, které se vás naprosto netýká, když se v koupelně jenom myjete od špíny.
Je to přece každého věc, co kde dělá ne?
Nutí vás někdo dělat totéž?
Nenutí.
Škodí vám někomu cizí televize v cizí koupelně?
Nebo notebook?
Neškodí.
Bohužel mi z toho vychází jako motiv neustálých útoků jedině neovladatelná závist.
A to je smutné zjištění.
Zavedeme milionářskou daň z koupelen, ne?
Lotři ať platí.
Stejně všechno ukradli, že jo.
A pak jim ty koupelny seberem i s těma televize.
Do baráku dostanou nájemníky.
Nebo tam uděláme školku.

Jo - už jsem to slyšel, viděl a zažil.
Akorát tehdy nešlo o televize, ale třeba o koně.
Co má kdo jezdit jenom tak po lese na koni?
Jediný správný kůň má přece orat.
Doom (2331)|5.12.2008 18:30
relax, more... se jenom ptám, ne? nemusíš hned skákat jako czert z krabičky

mmch, ted jsem si ověřil, že ani nepotřebuju repro v koupelně - stačí vohulit komp a přes umakartový jádro krásně slyším muziku i ve vaně nebo na wc. ušetřím za repro a dráty :-D
Antonín (732)|7.12.2008 11:50
jenomže někdo má třeba jiný význam pro "krásně slyším"...
umkartové jádro skutečně se slovem koupelna, kde by měla smysl televize taky moc nesouzní.
prostě je to jinde, s tím se nic nenadělá
Naprosto uznávám, že montovat GPS do traktoru je fakt holý až nepochopitelný nesmysl.
stayman (12393)|7.12.2008 12:09
[QUOTE=Doom;205255]na co proboha?[/QUOTE]

Lebo ma LCD..
Doom (2331)|8.12.2008 12:36
stay: notebook s CRT by se přenášel dost špatně, to máš recht :-)

antonín: nesouzní, nesouzní. to je svatá pravda.
clee (6592)|8.12.2008 20:42
ja treba nikdy nevidel IT Crowd mimo koupelnu...
KrocanX (243)|10.12.2008 18:45
nvm ale ja mam televizi v koupelne asi rok, mozna dyl....muzu rict, ze je to parada! na televizi mimo temer vuebc nekoukam, ale dyz si du na chvili lehnout do vany, tak si tam vzdycky neco pustim, clovek tomu prijde na chut!!
geronimoh (2327)|14.12.2009 16:21
Ještě nechám trochu klesmou ceny LCD Tv a nainstaluju si menší LCD do koupelny taky a budu se na ni dívat z vany plné horké vody. Nevidím na tom nic snobského, přijde mi to stejné jako Tv v kuchyni. Zima - horká koupel a nějaké relaxační video na TV - pro mě skvělá představa.
PS: kdysi jsem byl ve vodě 9 měsíců v kuse, tak ty dvě hodiny to snad moje kůže vydrží