Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Topfield 7700 HSCI problém se startem

jiri278 (3)|18.2.2009 00:37
Ahoj, koupil jsem si Topfield 7700 HSCI. V pátek 13.2.09 jsem ho zapnul. Běžel zcela normálně. Naladil jsem všechny programy, prostě nebyl problém. Dnes 17.2.09 jsem ho chtěl zapnout a nastala tato věc. Na displayi se mi objevilo L234 pak tma a návrat zpět do režimu stand by. Hodiny se vynulovaly. Vyzkoušel jsem odpojení ze zásuvky, odpojení konvertoru a nic. Prosím poradíte mi co s tím? Děkuji
alx (9)|18.2.2009 12:44
[QUOTE=jiri278;216493]Ahoj, koupil jsem si Topfield 7700 HSCI. V pátek 13.2.09 jsem ho zapnul. Běžel zcela normálně. Naladil jsem všechny programy, prostě nebyl problém. Dnes 17.2.09 jsem ho chtěl zapnout a nastala tato věc. Na displayi se mi objevilo L234 pak tma a návrat zpět do režimu stand by. Hodiny se vynulovaly. Vyzkoušel jsem odpojení ze zásuvky, odpojení konvertoru a nic. Prosím poradíte mi co s tím? Děkuji[/QUOTE]

Jednoznačně zpátky k obchodníkovi, reklamace, nebo ještě lépe hned vrátit, pokud je to čerstvá koupě a podmínky to umožňují, např. internet.
jiri278 (3)|18.2.2009 13:19
Děkuji za odpověď, taky jsem si to myslel. Co nadělám ach jo.
vtdudek (3)|18.2.2009 13:44
[QUOTE=jiri278;216553]Děkuji za odpověď, taky jsem si to myslel. Co nadělám ach jo.[/QUOTE]

Mám také tento přístroj a po zapnutí asi na dvě sekundy se také jako by vypne a asi po dvou sekundách naskočí. Volal jsem do Fa. Topfield, kde mi sdělili, že to je normální, protože se ladí na družici. Nevím, jak dlouho to u Vás trvá.
borsoj (7)|18.2.2009 19:39
[QUOTE=jiri278;216493]Ahoj, koupil jsem si Topfield 7700 HSCI. V pátek 13.2.09 jsem ho zapnul. Běžel zcela normálně. Naladil jsem všechny programy, prostě nebyl problém. Dnes 17.2.09 jsem ho chtěl zapnout a nastala tato věc. Na displayi se mi objevilo L234 pak tma a návrat zpět do režimu stand by. Hodiny se vynulovaly. Vyzkoušel jsem odpojení ze zásuvky, odpojení konvertoru a nic. Prosím poradíte mi co s tím? Děkuji[/QUOTE]

Něco podobného mi provedl asi třetí den.Vrátil se do továrního nastavení.Znovu jse naladily stanice a od té doby bez problému. Bore . . .
borsoj (7)|18.2.2009 19:43
[QUOTE=jiri278;216493]Ahoj, koupil jsem si Topfield 7700 HSCI. V pátek 13.2.09 jsem ho zapnul. Běžel zcela normálně. Naladil jsem všechny programy, prostě nebyl problém. Dnes 17.2.09 jsem ho chtěl zapnout a nastala tato věc. Na displayi se mi objevilo L234 pak tma a návrat zpět do režimu stand by. Hodiny se vynulovaly. Vyzkoušel jsem odpojení ze zásuvky, odpojení konvertoru a nic. Prosím poradíte mi co s tím? Děkuji[/QUOTE]

Zdarec.Něco podobného mi provedl asi třetí den.Nastavil se na tovární nastavení.Znovu naladění stanic a od te poby bez problému. Borek . . .
jiri278 (3)|18.2.2009 21:37
Jé kluci moc děkuji za rady, jenže to má ten problém, že já ho prostě nenastartuju. Nevidím nic na TV. Prostě se jen rozjede naskočí L234 tma 3s. a zpět hodiny. Tak kdyby to šlo nahrát novej FW, ale já se prostě nedostanu do menu. Ani to tovární nastavení nemůžu dát. Prostě je to špatný.
mosquito (3)|1.4.2009 02:34
[QUOTE=jiri278;216493]Ahoj, koupil jsem si Topfield 7700 HSCI. V pátek 13.2.09 jsem ho zapnul. Běžel zcela normálně. Naladil jsem všechny programy, prostě nebyl problém. Dnes 17.2.09 jsem ho chtěl zapnout a nastala tato věc. Na displayi se mi objevilo L234 pak tma a návrat zpět do režimu stand by. Hodiny se vynulovaly. Vyzkoušel jsem odpojení ze zásuvky, odpojení konvertoru a nic. Prosím poradíte mi co s tím? Děkuji[/QUOTE]

tak takhle mi presne fungoval, tyden OK, pak najednou takto nesel zapnout, odvezl sem se ho na reklamaci, tam zrovna fungoval, dovezu domu, jednou zapnu OK, podruhe KO, pak se rozjel ale tak 3x za hodinu se sam vypnul a hned zapnul pri provozu, nakonec zablikal a svitil jen jen jediny znak na displaji .. a uz sem ho nezapnul da se rict vubec porad svitila jeden segment na displeji

ted uz mam druhej tak doufam ze to bude OK .. jinak dekoder mam Irdeto (cerveny) a skylink, na nova HD se mi to tak 3x za hodinku na pul vterinky cukne nebo problikne cerny obraz jakoze neni signal :(