Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Odstraneni vsech kodeku

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Výchozí Odstraneni vsech kodeku

chci si udelat v pc poradek a chtel bych odstranit vsechny kodeky. Odstranil jsem jiz ty co byli vidět v nabidce start, programy a pak jsem oddelal i ty co jsou ve windows. Presto mne filmy hraji, takze tam jeste musi neco byt. Poradite jak zjistit jake tam jsou kodeky?

Je tu občas
    Registrace
    Jun 2006

Výchozí

Úplně všechny? Sice nevím k čemu to bude dobré, ale budiž: Smaž *.ax z \windows\system32\ nebo pro jistotu *.ax úplně odevšad. Pak to nepřehraje filmy na 100% .

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Výchozí

k cemu to bude dobre? rikam, ze to chci vycistit a nahrat jen to co skutecne potrebuji.

Je tu občas
    Registrace
    Jun 2006

Výchozí

aha, tak potom maž jen to, o čem skutečně víš, že je kodek, který chceš odstranit, neb *.ax jsou i splitery a spol. Po mnou doporučené čistce by už nešlo přehrát nikdy nic až do nejbližší reinstalace systému.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Výchozí

tak nedavej tak brutalni rady. Ja jsem se ptal jak poznam jake tam mam kodeky a jak se jich zbavit

Je tu občas
    Registrace
    Jun 2006

Výchozí Re: Odstraneni vsech kodeku

Citace Původně odesláno od Vladimirek
    Ja jsem se ptal jak poznam jake tam mam kodeky
    Ale nefabuluj, prosím:

chci si udelat v pc poradek a chtel bych odstranit vsechny kodeky
    rikam, ze to chci vycistit a nahrat jen to co skutecne potrebuji.
    Na toto jsi se ptal, byl ti porazen přesný postup jak toho dosíci. Pak jsi to teprve upřesnil...

K věci - jak poznáš co smazat můžeš? Podle názvu. Jednoduché pravidlo zní - to co podle názvu neznám, nemažu.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Jan 2006

Výchozí

to Vladimírek

2 rady

Sťáhni si např. MMView a než to začneš mazat, tak pomocí tohoto prográmku to napřed vypni, lze to potom zapnout zase nazpět, filtry se jmenují všelijak a většinou název souboru nekorensponduje názvem určeným pro uživatele, takže pozor.Tím, že bude filtr vymazán, ale zůstane v registrech taky není ideální.

Používej takové playery, např. MPC,Zoom a pod., u kterých je možnost volby dekoderu a tím pádem tě případný bordel na PC nebude tolik vzrušovat a merity a jiné taky ne.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Výchozí

TO Foolproof - díky za pomoc, uz jsem programek rozjel a je to perfektni.

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Výchozí

Vladimirek
    Dobrý je taky GSpot, který má podobnou funkci jako MMView. Pokud Ti hraje nějaké video a myslíš si, že by nemělo, tak si zjisti, jaký dekoder se používá.

Doporučuji Ti prostudovat si můj článek o přehrávání videa na počítači.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Úsměv Re: Odstraneni vsech kodeku

Potřebovala bych poradit.Zřejmě jsem špatně naistalovala programy na přehrávání vedeií a ted se mi pokaždé když otevřu složku ,kde jsou videa ukazuje, že přestal fungovat program Com surrogate a vyskakuje to neustále pokud tu složku mám otevřenou.Zjistila jsem,že se to dá zachránit jedině tím ,že odinstaluji některé kodety aby to mohlo pracovat jako před tím, ale já nevím, co to vlastně mám odstranit. Můžete mi prosím poradit, jak mám postupovat ?děkuji

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Výchozí Re: Odstraneni vsech kodeku

Citace Původně odesláno od Henryco Zobrazit příspěvek
    Potřebovala bych poradit.Zřejmě jsem špatně naistalovala programy na přehrávání vedeií a ted se mi pokaždé když otevřu složku ,kde jsou videa ukazuje, že přestal fungovat program Com surrogate a vyskakuje to neustále pokud tu složku mám otevřenou.Zjistila jsem,že se to dá zachránit jedině tím ,že odinstaluji některé kodety aby to mohlo pracovat jako před tím, ale já nevím, co to vlastně mám odstranit. Můžete mi prosím poradit, jak mám postupovat ?děkuji
    [COLOR="Orange"]Fix for COM Surrogate Has Stopped Working Error in Vista[/COLOR]
    If you’ve been getting the error COM Surrogate has stopped working whenever you browse folders containing video or media files, you have come to a good place for some possible solutions. [COLOR="orange"]This problem is caused because of codecs and other COM components installed by various softwares that aren’t fully Vista-compatible, like some versions of DivX or Nero.[/COLOR]
    http://www.howtogeek.com/howto/windo...rror-in-vista/

Stačí si to vygooglit...
    IF IT AIN'T BROKEN, DON'T FIX IT
    Ignored List: Antonín, Duncan66, quasi, maarkii, ladik1983, KOCOUR65, nuni78, Petr_2010/Petr_3010, jarod72pm, Panasonic650/700

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Uživatelů prohlížejících téma: 1 (členů: 0, nepřihlášených: 1)

Podobná témata

1. Samsung Tv a nalazeni vsech tuneru.
    Od Martas 00 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-06-2010, 21:48
  2. Detekce kodeku
    Od indi v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-12-2005, 23:05
  3. identifikace mp3 kodeku
    Od clee v sekci Editace audia
    Reakcí: 20