Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Asus Tv FM + FlyTv2000 2.36 a hlaska "Cannot render str

MiKeL (2)|1.7.2004 11:02
Zdravim

pred par dnami som si kupil tv kartu Asus Tv FM a mam s nou problemy v programoch TvFly2000 2.36 a aj DScaler 4.1.8. Vo FlyTv mi vypise hlasku "Cannot render stream to Pin Preview", neda sa nic naladit. V DScaleri mi to sice nieco naladi, ale je to strasne zasumene a je tam len par programov. signal mam z kablovky. doteraz som pouzival kartu flyview 2000 (ci tak nejako sa to volalo, neviem teraz presne) a s tou neboli ziadne problemy. Jednine programy, v ktorych mi to funguje su Asus Home Theatre a EzVcr.Fm.
pouzil som ovladace v2.3.0.4 (myslim, ze najnovsie).
neviete niekto, ze co s tym? cital som tu par for o tejto karte, ale nic podobne tam nebolo a odkazy na stare fora mi nefunguju (zjavne uz neexistuje) vdaka.
moja konfiguracia: MB Abit KT7A, Athlon XP2000+, Radeon 8500LE, Hercules Digifire7.1, Asus Tv FM, 512MB ram, WinXP Sp1
j@kommo (10)|4.7.2004 11:09
Ahoj,
mělo by stačit v Settings-Video zaškrtnout políčko "Use Capture Pin instead of Preview Pin". To by mělo pomoci, pokud to ještě nebude stačit, tak ještě zkontrolujte "HF Module Type" v Settings-Hardware (pokud používáte nativní ovladač, tzn. nemáte zaškrtnuté "Use Generic WDM card"). Mě se osvědčil HF modul Philips FM1216ME MK3.

jakub
MiKeL (2)|7.7.2004 12:24
Vdaka, uz mi to funguje skvele. Len mam este problem s radiom, to nefunguje vobec :-(
MiKeL
j@kommo (10)|16.7.2004 19:11
Tak rádio mi s nativním ovladačem taky nefunguje. Vyřešil jsem to tak, že mám další instalaci Fly a tu mám nastavenou přes WDM ovladač, tam rádio funguje.. Jsou to sice dvě ikonky na ploše, ale dá se to vydržet.