Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 3456
Zobrazené výsledky: 76 až 84 z 84

Téma: D.O.G - DVBViewer Owners Group

  1. Nahoru  #76
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008
    Příspěvků
    18  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    Tento SW mne zaujal. Mám 3 DVB-T USB tunery. Bude mi po zakoupení fungovat přibližně tohle?:
    1. Tunery budou na serveru, takže tam dám Recording service
    2. Webové rozhraní je mi jasné. Dle screenshotů z programu je však možnost se připojit k serveru pomocí klasického DVB Viewer. Tzn. přes ten program lze takto dělat co? Plánovat nahrávání, zachytávání streamu ze serveru?
    3. Pokud to streamuje do sítě celý mux, lze prohlížet samostatně programy v tom muxu? Tzn. mám 3 tunery pro 3 muxy, v každém jsou nějaké programy. Např. CT1, CT2, CT24 a CT4. To streamuju do sítě a chci se podívat třeba na CT24, jde to? Ve screenech jsem tam moc možností totiž nenašel. Díky.

  2. Nahoru  #77
    Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009
    Příspěvků
    6,301  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    2) ano, z klientskych stanic vies plnohnodnotne pozerat rovnako ako zo "servera" (PC, kde su fyzicky nainstalovane DVB-S karty), vratane nahravania aj timeshiftu.
    3) nestreamuje sa cely mux. DVBService posiela to, co pozaduje DVBViewer. Ano, funguje to, co pozadujes, dokonca s jednou kartou vies pozerat na X klientskoch vsetky programy z 1 kompletneho muxu. Ja som rozbehal pozeranie TV uz ja na mobile (android). Vies teda pozerat cokolvek kludne aj na WC
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 21-02-2012 v 19:29



  3. Nahoru  #78
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008
    Příspěvků
    18  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    Tak už zakoupeno.
    Má grafická karta nějaký vliv na to, jestli na tuneru něco naladím? Na stolním PC připojím tuner do USB a naladím stanice bez problému a za chvilku. Na notebooku s lehce vadnou grafikou to hledá půl hodiny a nic z toho.
    Windows 7 x86

  4. Nahoru  #79
    Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009
    Příspěvků
    6,301  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    podla mna to nema vplyv. Problem bude niekde inde.

  5. Nahoru  #80
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008
    Příspěvků
    18  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    Počítače jsou děsné. Doteď jsem si ještě myslel, že elektronika je bez "duše".
    Hrabal jsem se v tom hrozně moc (v podstatě od mého dotazu). Dopoledne jsem nadával, ža by to nemohli pustit ani po 25. hodině. Vypnu komp, odpoledne ho zapnu a NALADÍM ! stanici. Předtím několik restartů, resetů a ani ťuk! To je děs. Snad se to zase neposere.
    A k mé otázce: jak musím ošéfovat widows 7 firewall, abych jej nemusel vypínat a jelo mi webové rozhraní a recording service po LAN? Nějaký port accept jsem tam nenašel díky.
    A poslední otázka: jak mám tady udělit reputační body?

  6. Nahoru  #81

  7. Nahoru  #82
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008
    Příspěvků
    18  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    Provozuje někdo tento SW s DVB-S kartou a dekódovací kartou? Zaujala mne nabídka DigiTV, ale na otázku, jestli to můžu provozovat na PC mi neodpověděli. Díky.



  8. Nahoru  #83
    Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009
    Příspěvků
    6,301  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    Iste. Asi vacsina uzivatelov, kedze EMU (z cias digiTV) je uz mrtve.

  9. Nahoru  #84
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008
    Příspěvků
    18  

    Výchozí Re: D.O.G - DVBViewer Owners Group

    A můžeš mi napsat, co za hardware k tomu do PC potřebuju? Nejlépe něco na USB. Příjímač je pro mne jasný, ale kam a jak nacpat tu jejich kartu? díky
    EDIT: a nebo nechápu sarkazmus. Jak to tedy je? Můžu nějakou satelitní placenou TV službu sledovat v DVB Viewer a streamovat do LAN?
    Naposledy upraveno uživatelem durib: 04-04-2012 v 16:12

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Uživatelů prohlížejících téma: 1 (členů: 0, nepřihlášených: 1)

Podobná témata

  1. Mediální skupina M77 Group dnes koupila Skylink
    Od interfernet422 v sekci DVB-S
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 27-10-2011, 17:20
  2. Motion track pre cely track a group (vegas)
    Od elrarach v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 08:56
  3. DVBViewer GE 2.0.1
    Od padluke v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-01-2007, 22:58
  4. DVBViewer
    Od oldafyno v sekci DVB-T
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-01-2006, 12:01
  5. AverMedia DVB-T 771 + Czech DIgital Group
    Od blackdave v sekci DVB-T
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-07-2004, 18:12

Pravidla přispívání