Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Logitech Harmony remote 600/650/700

Sealex (290)|21.10.2016 16:08
Nově jsem si pořídil univerzální ovladač Harmony 650. Je to jiná liga oproti univerzálům, co jsem měl dříve.
Pro zajímavost na amazon.de lze pořídit nový za cca 1600,- s poštovným.

Krátký popis:
Umí 8 zařízení + asi neomezeně aktivit a maker a vysílá pouze IR příkazy. Co není v obří databázi Logitechu, lze doučit na přímo. Ovládání je přes online aplikaci, tzn. vše je uloženo v cloudu.
Má nedotykový barevný displej, který se mění dle situace. Zobrazuje aktivity, příkazy, makra, obrázky TV kanálů atd. Hlavně je užitečný pro zobrazení příkazů, které nelze intuitivně namapovat na klávesy. Zapíná se po zvednutí akcelerometrem, je podsvícen a je poháněn dvěma AA bateriemi. Ovladač si v aktivitě pamatuje, co zapnul či vypnul a proto při změně aktivity zapne či vypne jen zařízení, které je či není v další aktivitě potřeba.
Ideální pro manželky a děti, kteří mají problémy se zapínáním či vypínáním vašich X oblíbených zařízení ;-)

A teď k problému:
Nepřišel někdo na to, jak seřadit podle sebe aktivity na displeji? Co jsem vypozoroval, tak aktivity namapované na 3 HW tlačítka se řadí na konec, přitom aktivita "Poslouchat" má přednost. Ostatní aktivity se řadí od začátku, jak byly vytvořeny. Takže možnost zřejmě je, aktivity smazat a vytvořit je ve správném pořadí.
Mazat se mi ale nechce, jelikož k aktivitě náleží nejen sekvence zapínání a vypínání zařízení, ale i namapování funkcí na displej a na tlačítka včetně maker.
Je nějaká jiná možnost seřazení?