Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Mitsubishi HC5500 - ojedinělé blikání obrazu vedoucí k No Signal

lolicek (2)|22.7.2016 11:01
Zdravím všechny odborníky,

mám 10let koupený projektor Mitsubishi HC5500 (http://www.projectorcentral.com/Mitsubishi-HC5500.htm) velice málo používaný, který jsem teď zapojil přes 15m HDMI kabel. Zdroj signálu zatím PC, nebo set-top-box.

Obraz začne po nějaké době blikat ("jakoby" zobrazoval každý 2 snímek, nepatrně to jde rozpoznat). Na pár desítek sekund, pak zase ok. Nakonec to však celé vede k zobrazení "No Signal".

Stejně to funguje i při zkoušce s 1m HDMI kabelem. Konektory vypadají ok.

Nějaký tip, kde by mohl být zakopaný pes ? :o)

Předem Dík !!!
Libor
RoPo (6061)|22.7.2016 11:15
Slabý signál, nevhodný kabel. Mělo by pomoci pořídit kvalitnjší kabel nebo kabel se zesilovačem. Nebo je vada v desce/zdroji projektoru, kdy po zahřátí začne zlobit napájení elektroniky či vlastní elektronika projektoru.
lolicek (2)|22.7.2016 11:30
Jo no, k něčemu takovému mě to bohužel taky vede. Zkoušel jsem i kratší kabel, popř. ten 15m s HDMI repeatrem, pořád stejné. Trošku jsem ale ještě doufal, že někdo vytáhne z rukávu nějaké nastavení, které by pomohlo. Kdybych ho rozebral, tak si moc nefandím, ža tam najdu nějaký viditelný HW problém. No jestli na něco kápnu, podělím se o zkušenosti. Zkusím ještě chvíli počkat, třeba to zmizí samo, tak jak to samo přišlo :)