Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Magix kupuje Sony Creative Software (Sony Vegas atd.)

marko65 (193)|25.5.2016 12:16
ai: preco by mal prestat funovat?

No uvidime ako to bude pokracovat s vyvojom SCS a podporou GPU
maxima (134)|25.5.2016 12:35
ai, proc by mělo prestat? Pisi ze budou naslouchat zakaznikum, musí vedet, ze je to jedna z tech prednosti, které Vegas ma.

Maxim
KamilZ (10277)|25.5.2016 13:51
[QUOTE=maxima;522857]Pisi ze budou naslouchat zakaznikum[/QUOTE]Svatá prostato :-)

Nebyl by to ani první, ani poslední případ, kdy akvizice časem zabila původní produkt.
ai (2993)|25.5.2016 16:14
To bylo mysleno do budoucna, ne hned, nejaky cas to bude stacit urcite a s proxy vpodstate na velmi dlouhou dobu. Mozna potrebuji jen jednu vec z toho baliku, nebo potrebuji konkurenci jen zrusit, nebo potrebuji jen jednu vec a zbytek zrusit a do povedomi prijde Magix. Uz jen to, ze to koupili je vpodstate giganticka reklama. A ten jejich Magix umi toho dost celkem. A ti jejich manazeri se proste hrabou jen v cislech.

Za chvili se budou ozyvat narky jak editovat HEVC nebo Sony zase klasicky vymysli nejaky format, XUHDcam :-) apod. a to treba uz stacit nebude atd. tak to postupne vysumi a bude se pouzivat neco jineho ....
BEPE (539)|26.5.2016 15:02
Možná to dopadne jako s Ulead Media Studio Pro, ve své době snad lepší než Premiere, která je dnes stále ve třídě poloprofi profi.
romana51 (355)|26.5.2016 16:59
Předpokládám, že Magix nebudou taková paka jako Corel ! Mám jejich Magix Movie Edit Pro 2015 Plus, který používám pouze na úpravu barev
(umí dobře HDR ve video klipech). Stříhat jsem ale nezkoušel. HDR jsem v jiných editorech nenašel.
Jinak jsem od Ulead Media Studio Pro přešel k Ediusu, bohužel přes Premieru (škoda peněz). Ještě že byl tehdy výhodný křížový upgrade z Premiery na Edius.
kernel132 (11)|28.8.2016 11:34
Tak nový Magix Vegas Pro 13 build 543 je venku a stejně tak odvozené verze. Na pohled je stejný beze změn. Některé starší pluginy se nainstalují a v programu se zobrazí korektně, ale některé ne. Třeba VASST Ultimate S4 se sice nainstaluje, ale v programu pod View/Extension jej neuvidíte. Pomoc je jednoduchá. Musí se přemístit složka Application Extension s pluginem do tohoto umístění C:\Users\Name\AppData\Local\VEGAS Pro\13.0 a je vystaráno. Najdeme ji zde: C:\Users\Name\AppData\Local\Sony\VEGAS Pro. Name = už. jméno.
Plugin Boris CC bez problémů. Debugmode FS jsem nezkoušel. Podělte se o další poznatky.

Instalace proběhla pod Windows 10 Pro x64.
kernel132 (11)|5.9.2016 19:29
Debug Mode Frameserver funguje i Magix Vegasu. Mám to ověřeno a vyzkoušeno. Při instalaci Frameserveru program vyžaduje dialogové okno v poslední fázi instalace umístění do složky Plug-in (to proto, že složka už není Sony Vegas, ale jenom VEGAS. Nasměroval jsem to přímo do instalačky Vegasu, protože je to jedno. Stejně se to po spuštění Vegasu a následném renderingu neobjeví v nabídce, ale frameserver se aspoň nainstaluje.
Teď to hlavní: Musí se manuálně do instalační složky vložit tento soubor - Frameserver.x64.fio2007-config. A je vystaráno! Pokud máte ještě verzi od Sony, soubor si zkopírujte pro budoucí použití. Pokud jej nemáte, stahujte zde:
https://uloz.to/!tNZEuVZpE/frameserver-x64-rar

Možná by stačilo jenom přejmenovat před instalací složku s Vegasem, ale dále to neřeším. Funguje mi i tak.
ai (2993)|5.9.2016 21:50
To je fajne! Zprava i instrukce.
Musko (149)|20.9.2016 14:19
jarino1978 (8045)|21.9.2016 20:24
no neviem, intro údaje vyzerajú sľubne. No neviem, či dám ešte teda Vegasu šancu, po tých rokoch žiadnej podpory a stability. No neviem. :confused:
marko65 (193)|22.9.2016 14:24
Jarino: neviem z coho prameni tvoja nespokojnost s Vegasom, ale u mna ide na 2 compoch bez problemov. Chodim aj na zahranicne fora a neriesia problem nestability alebo chybajucej podpory. Samozrejme nejake muchy ma ale to ma kazdy sotf.

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku