Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

RADA multimediálne centrum k Samsung 4K

eva003 (3)|13.3.2016 13:41
Ahojte, chcem vás poprosiť o radu, hľadám multimediálne centrum k maximálnemu využitiu Samsungu 4K, pozerala som Evolveo Android Box Q5 4K, POPCORN HOUR VTEN 4K, Zidoo X6 PRO

Dakujem za rady, vôbec sa tomu nerozumiem :-) Neviem, či som pozerala dobre prípadne ak je niečo vhodnejšie tak mi napíšte.

Eva
jito (999)|13.3.2016 14:19
A co od toho MMC očekáváš?
Zrovna tvoje TV(Samsung) nemá až tak špatnou podporu formátů...
eva003 (3)|13.3.2016 20:39
Určite čo najlepší možný obraz čo momentálne poskytujú tv programy, tak isto kvalita full HD filmov ktoré sú momentálne dostupné, pozeranie 4K filmov-dokumentom ktoré su momentálne dostupné. Pripojenie na youtube, HBO, Netflix a pod. Evolveo ma láka cenou a Popcorn má zase dobré recenzie ....čo som ako laik postrehla :-)
Pepa22 (34)|14.3.2016 16:53
Za poslední 4 měsíce jsem vyzkoušel Dunu, Popcorn, Mede8er, Vetec a nakonc jsem skončil u Nvidia Shield a nainstalovaným Kodi;-)
Přehraje to vše, což se i zbylých říct nedá (což byl důvod proč šel vždy přehrávač zpět).
Jediná nevýhoda je, že nemá normální ovladač - vše lovit v menu, připojit klávesnice, nebo sehnat nějaká Logitech Harmony...)
eva003 (3)|14.3.2016 17:30
Dakujem za tip, vyzerá to zaujímavo ale trochu sa bojím, či by som ho vedela obsluhovať kezde je to aj "konzola" ak správne rozumiem. Kde si ho kupil? Určite zvažim
Pepa22 (34)|18.3.2016 19:28
Amazon.de
Ovládaní je stejné jako u ostatních android krabiček + je k tomu gamepad.