Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Co se stalo s fórem tvfreak?

Ladys (1829)|15.1.2016 11:09
Dlouho jsem zde nepřizpíval, ale koukám, že to tady celkem upadlo, čím to je?

Nezájem o danou oblast?
Hloupá reklamní masáž na dokonalé TV všechny přesvědčila?
Všichni už mají doma vysněnou TV?

Jen zmíním jak to frčí na hifi-forum.de a připomnělo mi to staré časy zde.

Pokud vám tento thread přijde jako zbytečný, tak ho klidně smažte, jen jsem se nad tím zamyslel.
Badis (226)|15.1.2016 12:58
No bejvalo i veselejc. Asi mají lidé i jiné starosti. A radosti.:-)
KamilZ (10277)|15.1.2016 13:16
Ladys: Téma zbytečné není, ale rozhodně nepatří do sekce TV:

Co se stalo? Podle nic, asi únava, protože se zde prakticky jen opakují ty samé a nekonečné dotazy typu doporučte mi TV apod., na což už moc lidí nemá sílu reagovat. Dříve zde byly dotazy podstatně sofistikovanější apod.
tdlmarek (1566)|15.1.2016 14:10
Nejsem tu sice dlouholetý veterán, ale za éru mého působení se mi zdá, že nejvíc živo je vždycky v době, kdy TV (nebo jinou elektroniku) vybírá někdo ze stálých návštěvníků a svůj průběžný výběr řeší veřejně s ostatními. Nyní jsme asi ve fázi, kdy už asi máme všichni nakoupeno, a další vlna přijde zase za pár let, až se technologie v mainstreamových vodách významně posune - OLED, UHD, H.265, ...

Kromě toho se technika také významně zjednodušila, takže už není co "řešit" - plazmy jsou věcí minulosti, segment MMC se zúžil na několik málo prověřených modelů, HTPC se dnes skládají úplně samy, HDMI je již spolehlivé rozhraní pro přenos obrazu i zvuku, ...


A čistě osobně vidím jako další malý důvod odmítavý postoj zdejšího vedení ke vzniku "perzistentních" uživatelských vláken - asi nikdo nebude pracně vytvářet nějaké návody/postupy/shrnutí (které jsou na fórech často právě nositeli stěžejního obsahu a následné diskuze), když své příspěvky pak nemůže udržovat aktuální. Kvůli tomu uživatelé generují v podstatě jen "spotřební" příspěvky, které sdělí myšlenku a pak už jen plynule zapadnou do historie. :-)-
ai (2993)|15.1.2016 15:54
Nebo, resilo se tu hodne v jake forme a jak zpracovavat video. Ale to uz dneska take je zjednodusene. Exportuje se na YouTube, flasky, po siti, video se exportuje tak jak je. Malokdo dela DVD nebo s videem hraje.

Video si prehravas na TV nejakou apkou s mobilu, pokud vubec se to prehrava na TV a ne jen v tom mobilu, pak se to jen nekam ulozi. Vetsina nataci jen na mobil, neni to takove oficialni jak byvalo , na specialni videokamery, kde se pak zaznam upravoval na DVD treba.
Chainslaw (149)|4.5.2016 21:50
Ono je to ohladom fora trochu komplikovanejsie, ale jeden z hlavnych faktorov je presne to co sa v oblasti videa deje - kvalita zaujima uz malokoho, aktualna silne konzumna spolocnost funguje systemom selfie > facebook resp. mobil>youtube. Strih? A naco?
Ivo Mašek (10205)|5.5.2016 08:03
Dneska frčí fejsbůk. A je to karastrofa. Já jsem si minulý rok také udělal profil, a od prosince minulého roku jsem tam nevkročil.
V říjnu minulého roku jsem došel do stadia, že musím od fejsbůku odejít, neb bych snad už nikdy nevyšel ven a také bych se nemohl věnovat jiným aktivitám. V prosinci jsem si ho znovu otevřel, s tím, že přátelům popřeji Nový rok. Po otevření jsem byl zavalen spoustou dotazů, různých otázek, zpráv, informací, .... Tři dny jsem to dával do kupy, odpovídal jak ten mezek a visel jsem tam od rána do noci. Na konci prosince jsem opět odešel a dodnes tam nebyl. Co se děje na mém fejsbůkovém profilu - nemám tušení. Už se tam nevrátím a nenechám se pohltit.
Bohužel, doba je taková. Éra DF skončila.
RossiD (1271)|5.5.2016 12:40
Jj, rád jsem sem chodil, poslední dobou hlavně stran "Filmových hádanek". Bohužel dopadlo to tak, že jsme v posledních měsících hádali dva až tři, kam se poděli všichni hádající a proč se vůbec vytratili - netuším :confused:
mirekv (7169)|7.5.2016 12:17
Do pr.... napsal jsem asi 10 řádkový příspěvek a zamrzl PC! :((

FB - používám denně, ale závislák nejsem.
TV Freak - doba a tím pádem i technika je už mimo mě, video stříhám jen z foťáku nebo nahrávky z TV, ale sleduji denně.
sirdo (1320)|7.5.2016 19:15
[QUOTE=RossiD;522581]Jj, rád jsem sem chodil, poslední dobou hlavně stran "Filmových hádanek". Bohužel dopadlo to tak, že jsme v posledních měsících hádali dva až tři, kam se poděli všichni hádající a proč se vůbec vytratili - netuším :confused:[/QUOTE]

tak u robkyho tusim ba az viem. riesil a este stale riesi dost dolezitu vec.
interfernet422 (1575)|9.5.2016 20:17
Zdravím diskutéry bývalé i nove. Za mne jsem dospel do stadia kdy jsem resil jine priority a na tvf už nezbývalo tolik casu. A tak je to do ted. Sem tam projdu, kouknu co je nového. FB nemam a ani nechci. A jelikoz ani nekoukam furt na filmy tak už i hádanka byla pro mne většinou hádáním neznamych filmu,