Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Odezva na LG 60LB580V

Neregistrovaný (0)|29.7.2015 15:38
Tazatel: Aleš

Znění dotazu: Ahojte TV nadšenci,

chtěl bych vás požádat o pomoc/radu. Pokusím se být co nejstručnější.

Pořídil jsem si v pondělí přes e-shop telku LG 60LB580V.

Po zapnutí a připojení HDMI káblu k laptopu jsem ale zjistil, že má telka docela velkou odezvu... Při pohnutí kurzoru myši je to dost cítit. Nemluvě o tom, kdybych chtěl spustit nějakou akčnější hru (u čehož se občas odreagovávám). Taky chci, aby telka dobře zvládala sportovní přenosy a mám trochu obavu, že to nebude úplně ono.

Dotaz tedy zní - je tato odezva dána samotnou HW výbavou televize, nebo je to jen nějaký "True Motion" systém, který to způsobuje a dá se nějak vypnout? Už jsem se zkoušel v nastavení pohrabat, ale nepomohlo. Napadlo mě aktualizovat Firmware, ale obávám se, aby mi pak neřekli, že jsem do toho nějak zasáhl a už to nemůžu v zákonné lhůtě vrátit.

Budu velmi vděčný za jakoukoli radu/názor.

Díky a mějte se.

Aleš

Technika, které se dotaz týká: LG 60LB580V
skorky (26)|29.7.2015 16:41
Tak co jsem četl,tak tato TV má nejspíš 50Hz panel,což u sportovních přenosů nebude asi žádná sláva.
Aleš znovu (0)|29.7.2015 17:01
Díky moc za odpověď.

Takže něco jako Sony BRAVIA KDL-60W605B nebo Sony KDL-55W815B by bylo lepší?

Popř. kdybys měl nějaký jiný tip v podobné cenové kategorii, vřele ho přivítám :)

Aleš
bedo. (14)|30.7.2015 05:17
Skúsil by som ešte označiť vstup ako PC (alebo Hra), tým by sa mali trochu upraviť jeho parametre.
skorky (26)|30.7.2015 18:47
[QUOTE=Aleš znovu;514927]Díky moc za odpověď.

Takže něco jako Sony BRAVIA KDL-60W605B nebo Sony KDL-55W815B by bylo lepší?

Popř. kdybys měl nějaký jiný tip v podobné cenové kategorii, vřele ho přivítám :)

Aleš[/QUOTE]

Co se týče odezvy,jsou tyto Sonky určitě o několik tříd výš,než Tvoje LG,dále bych se mrknul tady na vlákna samsung či panasonic,ve kterých se dozvíš víc a určitě kápneš na dobré typy tv např.Samsung-UE55H6200,Panasonic-48as640e.
Aleš znovuu (0)|19.8.2015 19:46
Díky moc, telku jsem vrátil, tak mrknu a objednám něco s lepším panelem... Mimochodem problém odezvy se z velké části vyřešil přepnutím na mód "Hra", ale vzhledem k té nízké frekvenci mi hrozně "vytahovala" oči. Takže to vidím na nějakou tu Sony nebo Panasonic.

Mějte se.

Aleš
vivid.sk (11472)|19.8.2015 20:08
[QUOTE=;515294]ale vzhledem k té nízké frekvenci mi hrozně "vytahovala" oči[/QUOTE]
?????