Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Potíže s domácím kinem

Tetrix (4)|4.3.2015 19:54
Ahoj, mám reproduktory od domácího kina s klasickou dvojkou na obou koncích kabelu.
Bohužel se mi rozbil přehrávač a potřeboval bych to zprovoznit nějak aby mi to šlo zapojit do počítač, nejlépe přes Jack. Klidně i přes nějakou krabičku do které by šly kabely zapojit, s ovládáním zvuku.

Máte nějakou radu?

Děkuju předem.
KamilZ (10277)|4.3.2015 20:08
[QUOTE=Tetrix;509418]reproduktory od domácího kina s klasickou dvojkou na obou koncích kabelu[/QUOTE]??? Sorry, to je popis jako pra*e. Napiš, co přesně máš (a třeba vyfoť) a také, jaké výstupy (přesně) máš z PC.
Tetrix (4)|4.3.2015 21:19
Dobře
Takže domácí kino mám značku Universum, je to tak trošku histrociký. kabely jsou na fotce, výstupy u počítače(mám notebook) taky(je tam Jack, USB a HDmi.
Bednu od dom. kina nemám, ta se rozbila. Pokud by to mohlo pomoci mám taky tyhle repráky:
https://www.alza.cz/genius-gx-gaming-sw-g2-1-3000-cerne-d297746.htm
K těm přikládám taky fotky.

To by snad mělo být vše =)
Pokud ještě něco, napište.
GOPR0030.jpg GOPR0041.jpg GOPR0042.jpg GOPR0043.jpg GOPR0045.jpg GOPR0046.jpg
jibarr (792)|4.3.2015 22:43
Dobrá provokace. Hlavně ta kniha ,, Vybrané kapitoly z fyziky´´. To si neumíš napájet cinche na kablíky ? Jinak ten genius hraje slušně. Starý - jak sám píšeš historický bedny bych k tomu nedával.
bastlir (3245)|6.3.2015 00:39
Tedy to by lépe popsal můj čtyřletý vnuk! :confused: Jestli jsem to ale dobře pochopil, odešel přehrávač domácího kina a chceš od něho použít reprobedny a připojit je k PC, který chceš používat jako přehrávač. Jenže notebooky ve standardní výbavě používají jako zvukový výstup pro sluchátka (jiný tam běžně není) konektor pro 3,5mm stereo jack.
Takže je třeba vyrobit redukci tvaru "Y", kdy do PC přijde jeden 3,5mm stereo jack a z něj povedou dvě dvoulinky do každé reprobedny. Nečekaj však žádné zázraky.