Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Změna poskytovatele a TV Tuner

Tichak (18)|19.12.2014 18:10
Zdravím čtenáře fóra,

měl bych jeden takový dotaz, trochu vám přiblížím situaci, s kterou bych potřeboval poradit.
Mám TV Tuner od Leadteku Winfast DTV 2000 H. Na konci prosince změníme poskytovatele TV z UPC na A1M.
Pro mě to znamená, že mi skončí možnost sledování TV na PC tak, jak to mám do teď - tedy kabel z kabelovky mi vede do pc, přes klasický koax.

Proto vás prosím, jaký je nejlepší způsob, jak opět budu moci sledovat TV a zároveň být na PC? Známý mi radil pořídit anténu, ale nevím jakou a jestli na této TV kartě přijmu dostatečný signál.
Okna směr Praha (cca 20 km), bez vyšších paneláků či kopců.

Pokud bude potřeba další info, rád odpovím.

Mockrát děkuji za radu.

Tichak

EDIT: Omlouvám se, jestli jsem špatně zařadil do kategorie, opravdu se v tomto moc nevyznám.
KamilZ (10277)|19.12.2014 19:18
[QUOTE=Tichak;502457]Známý mi radil pořídit anténu, ale nevím jakou a jestli na této TV kartě přijmu dostatečný signál. [/QUOTE]To Ti nikdo bez měření na 100% neřekne. Pokud do toho vůbec nevidíš, tak si někoho pozvi, jinak můžeš zkusit tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/38300-DVB-T-DVB-T-antena-jaka

Nebo si kup tarif TV Kdekoli + nějaký šméčkový tablet a postav si ho vedle PC.[QUOTE]Funguje služba na všech zařízeních?
Mobilní zařízení – telefon, tablet – musí vždy obsahovat operační systém Android nebo iOS. Podporují ho pouze některé typy těchto zařízení a pouze novější verze operačních systémů.
[/QUOTE]
Ivo Mašek (10205)|19.12.2014 22:55
Leadtek už leta vyrábí kvalitní tv karty, díky jimž je nádherný čistý obrázek. Jenže ..... je to něčím vykoupeno. Leadtek vyžadují silný kvalitní signál. To, co ještě zpracují ostatní, to už je pro Leadtek slabé a nezpracuje to. na tohle pozor