Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Levnejsi projektor nez tw6600?

evlo (78)|16.12.2014 22:54
Existuje levnejsi projektor nez tw6600 (home cinema 3500), ktery je u nas normalne v prodeji a je to proste normalni projektor bez vad, divnych barev, mega hlucneho vetraku apod.?
Snoopee (58)|18.12.2014 14:54
levnejší levnejší ... v každej tretej téme chce každý top kvalitu pri rozpočte do €80. Problem techniky je v tom, že na prvý pohľad nespoznáte kvalitu, ktorú skrýva platový/plechový obal. A popis výrobcu čo je vnútri je vždy písaný "motivačne" ... prvotriedne materiály, high end trieda, bla bla. Ale vo finále to je ako s ovocím. Lacno (levně) kúpite buď zhnité, pokazené, staré alebo kradnuté. Pri extrémnom šťastí narazíte na babičku, ktorú mám posledné dve kilá jabĺk prvotriednej kvality, je jej zima a chce to rýchlo predať lebo ju doma čaká malý vnúčik.
Chcete kvalitu ? Zaplatte.
Nechcete platiť moc ? Nehrajte sa že chcete kvalitu.
Silou mocou chcete kvalitu ? Položte si otázku či ju dokážete oceniť
evlo (78)|18.12.2014 15:07
Nejradeji bych kvalitni short throw. Driv jsem mel tw3200 a tam byl problem, ze byl moc levny, takze se sral, to proste nechci.
Snoopee (58)|18.12.2014 15:32
promiň nejak som sa rozpísal od veci.
Ja mám Optoma HD25e za nejakých €670 a môžem len doporučiť. Je levnejší, FULL HD, slušná svietivosť. Iné projektory som nemal, ak realne skusenosti napísať neviem.
evlo (78)|18.12.2014 15:44
A to bez vertikalniho lens shift jde trefit na platno presne? Ja mam ted doma gt1080 a kdyz jsem to zkousel, tak bez sance. Krom toho teda v porovnani s epsony co jsem mel driv opika fakt shit, nejde to zaostrit a horni hrana je sikma + to ma okraje a nerovne podsvicne. Fakt hnus jak kine. Co je teda dobry je, ze ma velke pixely a malou mrizku mezi nimi.

Mozna teda ne short throw optomy jsou lepsi.
RoPo (6061)|18.12.2014 16:14
[QUOTE=evlo;502386]A to bez vertikalniho lens shift jde trefit na platno presne?[/QUOTE]

Lze se trefit, ale musíš vyměřit přesnou pozici.

[QUOTE=evlo;502386]nejde to zaostrit a horni hrana je sikma[/QUOTE]

Pokud není projektor vadný, tak pravděpdoobně projektor je v nevhodné vzdálenosti nebo jsi špatně vybral projektor na danou vzdálenost.
evlo (78)|18.12.2014 22:36
Tak vadny, spis jsou kusy kde se to nedeje, ale podle ohlasu na amazonu s tim ma problem vice lidi.