Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MMC s Androidem Umax U9

tnema (63)|12.12.2014 18:33
Měl bych laický dotaz,
starý xtremer SW dosloužil
pořídil sem umax U9 + air mouse

To ovládání se mi zdá i tak naprd, nemám cit, asi koupím bluetooth mouse+klávku
ale k věci.
Jelikož to je dnes teměř vše na androidech, tak je potřeba nainstalovat asi nějakou aplikaci na správci souborů abych se dobře orientoval ve filmech které k tomu mám připojeno přes externí disk, že jo? Čili např. file expert apod, nebo máte jiný návrh na snadnou orientaci se v adresářích s filmy?
U extremeru sem byl zvyklej ze sem to pripojil a měl krásne vse prehledné,
ted tam je jen složka video a zde je vše mišmaš dle názvu,
dekuji


Ed/
Kamil no díky, ale jsem ted tedy na rozpacích, jako dávat 5k a více za něco malého na filmy se mě moc nechce (myslím htpc, mini pc)
jsem myslel že to bude okej.
KamilZ (10277)|12.12.2014 18:45
Neporadím, jen jedna jiná rada: tyhle zařízení se z mnoha zde na fóru uvedených důvodů jako MMC prostě nehodí. Dobře si to prozkoušej, pokud máš ještě čas to vrátit. Klasické MMC nebo HTPC je na filmy podstatně lepší. Tyhle hračku jdou na SMART voloviny, ale ne jako MMC.

Android zařízení nejsou do tohoto vlákna hodny, mají zde vstup zakázán, za chvíli to přesunu :-)
RoStaSR (27)|18.12.2014 16:06
Ja mám doma v kuchyni šupnutý nejaký Android do hdmi portu v monitore. Perfektné, pozerám tam cez vstavaný súborový manažér všetko. Ak by nešlo, tak môžeš nahodiť total comander a lan plugin... DS file pre Synology, USB úplne krásne...
Ďalej tam mám šupnutý VU+ player a kukám aj satelit... You Tube ani nepočítam... teraz by som nerozmyšľal, zase by som kúpil niečo podobné, tento je z číny, stál asi 30,-€ a ovládam to bezdrótovou myškou... kľudne by som to dal aj do hdmi na receivery...