Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): philips

Neregistrovaný (0)|22.4.2014 22:58
Tazatel: patrik

Znění dotazu: prosim o doporuceni tv philips uhlopricka 46 palcu,nezajimaj me serepeticky typu pripojeni k internetu atd,zaujal me ambilight,pozaduji jen kvalitu obrazu a 3d,diky moc
vivid.sk (11472)|22.4.2014 23:03
pozaduji jen kvalitu obrazu
Tak to si si vybral zlu znacku :)
RoPo (6061)|22.4.2014 23:19
Možná blbá poznámka, ale kdyby jsi si tazateli pročetl něco o Philipsech zde a speciálně v jednom vlákně problémy s reklamacemi díky špatnému podsvětlení napříč modelovými řadami, tak by jsi se Philipsu vyhnul velkým obloukem.
vivid.sk (11472)|22.4.2014 23:24
A ja to vlakno velmi rad nalinkujem
schima (95)|22.4.2014 23:56
Já osobně vlastním 3 roky 32PFL9705. Z označení vyplývá, že se jedná o LCD 32" nejvyšší 9 řady modelového roku 2010. Představovat parametry nebudu, jsou k dohledání všude. Co mám rád: IPS panel s pěknou jemností, Direct LED podspodsvícením, 17ti bitovým panelem v.kombinaci právě s Ambilight podává nádherný obraz, pokud do TV pustím signál z kvalitního zdroje (HD, BluRay, Xbox 360). V momentě, kdy se dívám na běžný zdroj signálu, podává TV lehce nadprůměrný výkon, za což však do jisté míry může i menší úhlopříčka. Zvuk je na TV reproduktory celkem slušný, avšak náhrada za reproduktory domácího kina to ani být nemůže. Ambilight je při sledování např. Večer velice příjemným, obraz se "rozprostře" po okolí TV, při sledování v noci vám obraz nepřijde tak zářivý. Co mě naopak velmi mrzí: po 2 letech začali občasné výpadky zvuku, či restartování TV, což se stane tak jednou do měsíce. Rychlost.a odezva menu je špatná. Nepodpora titulků ani.v poslední verzi sw je smutnou záležitostí. V dnešní době neumím posoudit jak si TV stojí, obzvláště po změně majitele audiovizuální divize. Již se nikde nepočítám o chvále barevného podání.apod. 3D neposoudím, jelikož v mé Úhlopříčce není a nějak mě ani neoslovuje. Pokud budete mít zájem o hlubší informace, či jiné dotazy, ptejte se