Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Deset mýtů o fungování České televize

KamilZ (10277)|7.3.2014 08:17
Deset mýtů o fungování České televize by Filip Rožánek, Analytik strategického rozvoje at Český rozhlas on Mar 06, 2014

http://www.slideshare.net/frozanek/deset-mt-o-fungovn-esk-televize

(nijak nekomentuji)
jito (999)|7.3.2014 11:49
Článek je bohužel hlavně o penězích.
O kvalitě tam není ani slovo-ta se nedá vyčíslit.Kritizovaný program ČT Art,respektive část,kdy se vysílá pro děti,má obrovskou sledovanost-přes 20% u dětí mezi 4 až 12 lety.A to nejsou špatné výsledky.
Pytkin (7947)|7.3.2014 17:23
budte radi, ze mate CT ..
bastlir (3245)|7.3.2014 20:39
Po přečtení prvního odstavce jsem už raději dál nečetl, neboť s tím nesouhlasím. Mimochodem mně by nevadilo, kdybych svými daněmi dotoval ČT, ale nemusel bych se dívat na přiblblé reklamy. A ČT Art považuji za dobrý kanál, i když zrovna já nejsem cílový divák. Navíc nabídku České televize považuji za vyváženou a vysílá to, co by měla. Co mě však také dost těší, že po technické stránce nezůstává za západní Evropou.
mirekv (7169)|7.3.2014 22:11
Vyváženou? Zpravodajství je minimální, proč ve zprávách není to, co letí dole v titulcích? Ať jsou zprávy i půl hodiny, ale úplné!
bastlir (3245)|7.3.2014 23:29
[QUOTE=mirekv;483943]Vyváženou? Zpravodajství je minimální, proč ve zprávách není to, co letí dole v titulcích? Ať jsou zprávy i půl hodiny, ale úplné![/QUOTE]
Pro tento účel máš ČT24. Na druhou stranu existují studie a výzkum o sledování a sledovatelnosti diváků a tím se prakticky řídí každá TV včetně třeba CNN.
RoPo (6061)|7.3.2014 23:42
Pokud se na celou ČT podívám (na veškeré jejich programy a obsah) s nadhledem a pominu diskutabilní koncesionářský poplatek a také dlouhodobé problémy ve vedení ČT myslím si, že ČT není vůbec špatná v rámci konkurenčních TV napříč celým světem. Jak obsahem tak technickou kvalitou. Jistě, že se rezervy najdou, ale jak píši - není to špatné na tak malou zemi jakou ČR je.
Pavel_tempx2 (829)|11.3.2014 12:41
Jako celek je ČT v pohodě ;) Jen jsem teď nepochopil tu zprávu Okamury, že by zrušil poplatky, z čeho jí potom chce financovat? Zavede zase reklamy na ČT1 apod.? Sice i teď ČT obchází zákaz reklam sponzorskými příspěvky, ale proč ne? Nějaké peníze navíc, které se dají investovat do lepší tvorby se vždycky hodí a ono i to vybavení stojí dost velké peníze a to už vůbec se nebavíme o cenách za distribuci programů ;)