Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung PS59D6900 - problém s WiFi

Boriscz (17)|2.4.2012 18:39
Po peripetiich s nastavením klienta WiFi v Samsung PS59D6900 firw.1017 sem došel k jasnému závěru, neumí se připojit ke skrytému AP. Nevim jestli je to problém všech jejich WiFin, ale mě nezbylo nic jiného něž povolit vysílat název sveho WiFi APčka. Teda čekal sem zradu kde jenom, ale v tomhle, to je ...
Kdyby někdo přecejenom věděl jak chytit skrytou WiFinu, ať se klidně svěří.
conf. skryté SSID, ochrana WAP2, omezení MAC adresy, pevna IP, až na problém s SSID vše bezvadné.
bavorak (1494)|3.4.2012 14:41
ja idem po LAN, tak neporadim, ale FW by si si mal dat 1019, je dobry, poriesil dost dobre problemy s kolisanim jasu.
Boriscz (17)|4.4.2012 08:25
Jo firm už mám 1019, dik. Situace se nemění, vyzkoušeno na snad všech nejběžněji dostupných značkách WiFin Ubiquiti, TP-link, CC&C, Ovislink.
bavorak (1494)|31.5.2012 11:08
mam jeden dotaz. Da sa pripojit nejaky wifi set klavesnice a mysi, alebo aj jednotlivo k tejto telke? Myslim niekym pozitivne vyskusane.
spotnickoff (152)|31.5.2012 12:48
ja neslapem na wifi ale na kabli takze neporadim a testovat sa mi to nechce. ale to co pises nie je ziadny vynimocny problem u wifi zariadeni. uz som sa s tym stretol viackrat. Daj kabel.

[QUOTE=Boriscz;404346]Po peripetiich s nastavením klienta WiFi v Samsung PS59D6900 firw.1017 sem došel k jasnému závěru, neumí se připojit ke skrytému AP. Nevim jestli je to problém všech jejich WiFin, ale mě nezbylo nic jiného něž povolit vysílat název sveho WiFi APčka. Teda čekal sem zradu kde jenom, ale v tomhle, to je ...
Kdyby někdo přecejenom věděl jak chytit skrytou WiFinu, ať se klidně svěří.
conf. skryté SSID, ochrana WAP2, omezení MAC adresy, pevna IP, až na problém s SSID vše bezvadné.[/QUOTE]