Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Problém s Ulead DVD Workshop

Je tu občas Avatar uživatele keto
    Registrace
    Sep 2004

Prosím o pomoc, mám problém s Ulead DVD Workshopem a ten se týká toho, že při poslední fázi projektu, kdy nechám vytvořit DVD složku, dojde k posunutí obrazu a zvuku. Importovaný mpeg 2 soubor, se kterým po celou dobu pracuju je v naprostém pořádku, jakmile si přehraju projekt pro kontrolu, např. v power DVD, je obraz se zvukem rozhozený. Dělám s ním poměrně dlouhou dobu a nikdy se nic podobného nestalo. Nevím proč a co je příčinou.
    Pokud jste se někdo s tímto problémem setkal, prosím o radu.
    díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Mar 2004

Dělají to všechny přehrávače v PC? Zkoušel jsi zda je zvuk posunutý i na vypáleném DVD v přehrávači? Pokud ne, mohl by jsi mít nějaký konflikt v kodecích na PC.
    Můžeš taky zkusit zdrojové video rozdělit na obraz a zvuk a přiřadit to k sobě až ve Workshopu, aby si to smíchal sám, to mne teď tak napadá.
    Já nikdy ve Workshopu tenhle problém neměl a to jsem ho před časem používal hodně, teď už DVD víceméně nedělám.

Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od arkij Zobrazit příspěvek
    Dělají to všechny přehrávače v PC? Zkoušel jsi zda je zvuk posunutý i na vypáleném DVD v přehrávači? Pokud ne, mohl by jsi mít nějaký konflikt v kodecích na PC.
    Můžeš taky zkusit zdrojové video rozdělit na obraz a zvuk a přiřadit to k sobě až ve Workshopu, aby si to smíchal sám, to mne teď tak napadá.
    Já nikdy ve Workshopu tenhle problém neměl a to jsem ho před časem používal hodně, teď už DVD víceméně nedělám.
    Bohužel ano. Krom přeinstalace jsem instaloval i na NTB a dělá to taky. Vypálené DVD to má také posunuté. Jinak mám verzi 2.232, to jsem opoměl napsat.
    No já ten MPEG 2 soubor exportuji V Pinnacle Studiu, takže je to spojené. Spiš mně zaráží, že při práci je vše naprosto v pořádku, zvuk na obraz sedí naprosto 100% a po tom co projde finalizace, kde probíhá Audio/Video multiplexing se to rozhodí. Ale jak jsem psal, dělám v DVD Workshopu už několik let a ještě se mi to nestalo. A překvapuje mě i to, že se to stalo na nové instalaci na NTB, kde nemám žádný střihový sw, ani jiný na práci s fotkama nebo videem.

Je tu pravidelně Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Mar 2004

Tak to rozmuxuj a spoj až v tom DVD Workshopu

Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od arkij Zobrazit příspěvek
    Tak to rozmuxuj a spoj až v tom DVD Workshopu

To bych mohl zkusit. Poradíš mi nějakej dobrej sw, kterej mi AVI nebo MPEG stopu rozdělí ?

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od keto Zobrazit příspěvek
    To bych mohl zkusit. Poradíš mi nějakej dobrej sw, kterej mi AVI nebo MPEG stopu rozdělí ?
    ffmpeg pro demux mpeg2 skus:

ffmpeg -i original.mpg -vcodec copy -f mpeg2video video.m2v -acodec copy -f mp2 audio.mp2

a pro avi snad Avidemux , nikdy jsem nezkousel ...

Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od ai Zobrazit příspěvek
    ffmpeg pro demux mpeg2 skus:

ffmpeg -i original.mpg -vcodec copy -f mpeg2video video.m2v -acodec copy -f mp2 audio.mp2

a pro avi snad Avidemux , nikdy jsem nezkousel ...

Díky. Už sem to vyřešil. Stačilo naimportovat místo MPEG-2 souboru, AVI soubor a nechat udělat konverzi Ve Workshopu. Obraz a zvuk už sedí. Proč to nešlo předtím netuším, ale spadl mi kámen ze srdce .

Podobná témata

1. Problém s ULEAD DVD Workshop 2
    Od Kouril v sekci Mastering
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-01-2007, 14:00
  2. Ulead DVD Workshop , 16:9
    Od MatoF v sekci Mastering
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 19-07-2006, 13:51
  3. Ulead Workshop DVD 2
    Od Geralt v sekci Mastering