Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih a práce s videem: TF 7700 HSCI nahrávání

Neregistrovaný (0)|31.1.2012 07:09
Tazatel: Aleš

Znění dotazu: Ahoj, prosím poraďte mi někdo...Když nahrám na TF 7700 HSCI, tak se mi video ukládá do souboru s příponou rec.Potřebuji to nějak překonvertovat do nějakého rozumného formátu, kdy to vypálím na dvd a pak následně přehraji v dvd přehrávači.Zkoušel jsem pár prográmků, ale žádný nezná formát rec.Podotýkám, že vydeo je v HD rozlišení, tak se i zároveň ptám, jestli taky tím převodem video neztratí na kvalitě?

Moc díky za radu...

Technika, které se dotaz týká: TF 7700 HSCI
KamilZ (10277)|31.1.2012 09:41
To, že je vydeo v HD je celkem jedno, záleží, na cílovém formátu a parametrů. Pokud ho převedeš na DVD-Video (klasický DVD disk podle specifikace, aby to přehrály všechny přehrávače), tak to v HD být nemůže. Pokud to převedeš do nějakého jiného formátu, tak HD problém není, ale nebude to DVD-Video, ale "normální" soubor (mp4, mkv apod.).
.REC by měl být klasický plný stream. Zkus to přejmenovat na .TS, nebo se mrkni přes MediaInfo.

Podívej se ještě zde: http://www.bitburners.com/articles/how-to-convert-topfield-pvr-rec-files-to-dvd/4474/
geronimoh (2327)|31.1.2012 19:20
Mohu doporučit VideoReDo TVSuite V4 od verze 4.20.6.612 s lokalizací do češtiny a podporou souborů s příponou ".rec" . Narozdíl od konkurence zvládá bezvadně střih, umí i vypalovat a nějaký ten převod také zvládá.
Videoredo 1.jpg Videoredo 3.jpg Videoredo 2.jpg Videoredo 4.jpg Videoredo ?eština.jpg Videoredo typy soubor?.jpg Videoredo výstup.jpg Videoredo výstup 2.jpg