Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AE výměna vrstev v animaci

biL (20)|25.3.2005 15:50
Jde v průběhu času prohodit pořadí vrstev? - Mam plochu 1, potřebuji aby se mi zprava pod plochou vynořila jiná č.2, přešla vrchem přes 1 a zase vlevo zalezla dolů pod 1. Jde do udělat?
ai (2993)|26.3.2005 03:52
v prvni vrstve si nastav [b[Opacity v prubehu casu od 100% do 0% , tu druhou vrstvu nech na 100 % po cele delce te transition
biL (20)|28.3.2005 21:28
To je skopičina... To udělám akorát průhlednost vrstvy v závislosti na čase A ev. při pohybu, ale asi ne to co bych potřeboval.
ai (2993)|29.3.2005 17:15
aha, tak ten pohyp je snad jasny, nastavenim vhodnych souradnic, a to vynoreni a vnoreni udelas s tim opacity, ted zalezi jak si pripravis ten obrazek( nebo video) , ktery se pohybuje, jestli je to z photoshopu tak ten zbytek udelej transparentni, nebo tomu dej masku a feather aby byly hrany do ztracena, vubec netusim o co jde...
biL (20)|30.3.2005 11:39
Vysvětlím situaci - mám quick time 3d video na průhledném pozadí (listování katalogem). Nyní potřebuju aby výrobek vyplul ne "Z", ale zprava "ZA" tímto videem. Pocaď není problém. Výrobek z Phtshp ořezaný pruhledný.... je ve vrstvě, která je pod videem a jede doprava. Nyní potřebuju udělat hups a tento výrobek mít nad vrstvou videa.. A teď mě to napadlo, že když zkopíruju vrstvu výrobku a pohraju si s OPAcity... tak bych toho mohl docílit... No du dělat pokusy.... :-)