Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 39 z 39

Téma: VD: Dvořák šéfem ČT

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Co se v mládí soudruh naučil ................ ., a neb starý klacek už neohneš. (proto jsem tu soptil na bývalého mocipána z NOVY - bylo mi jasné, že co se naučil jinde, bude používat na novém místě., je to celkem normální jev běžný u většiny lidí )
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Tak se bojím, že od dubna se už nebudu moci dívat na zprávy, protože žádná TV je nebude mít použitelné. Tohle je aspoň pro mě docela síla: http://www.digizone.cz/aktuality/uda...nym-savarovou/. Jenže to bude bohužel na lidi fungovat, protože už dnešní (totálně zprzněné) počasí na ČT1 v 18:55 má vyšší sledovanost, než mělo to předchozí. Asi jsem divný

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

ja myslel , ze v hlavnich zpravach to jen nekdo cte, co si kdosi usmysli, ze by mohla zprava byt ....

Registrace
    Apr 2004

Jenomže u nás to není jako u BBC, CNN, TV France, atd. Kde hlasatel přečte zprávy, jak mu poslaly tiskové agentury a nijak ty zprávy nekomentuje a nepřidává svůj názor. protože diskuze k těmto zprávám pak chodí v jiných pořadech, kde ovšem není jeden diskutující se svým názorem, ale těch lidí je tam více, což je správné a tak to má být. ..... u nás je cenzura a za svobodně vyjádřený projev nahlas, tě s klidem šoupnou do basy - a to tě ještě k tomu odsoudí soudkyně, jejíž muž má statut kmotra v jedné vlivné politické straně. (kam se na nás hrabe sicilská mafie)
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 01-03-2012 v 08:05

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

U nas si TV media v posledni dobe zvykla lidi akorat nasirat, nacnou nejakou reportaz a kauzu, patricne to okomentuji cili naserou a nic dal se nedeje.

Je lepsi se na nase zpravy fakt nekoukat.

Registrace
    Feb 2011

Tak co říkáte na nové události? Za mě hrůza . Díval jsem se v neděli, díval jsem se včera, ale dneska už jsem se je celé nedal a vypnul. Aspoň bude zase o něco více času . Alespoň, že počasí 17:55 na ČT24 je normální. Už je jasné, proč jsou nové Události tak dlouhé - s tou jejich stupidní interaktivitou, věčným přecházením po studiu a kladením hloupých otázek kolegům "v terénu" by to při stejném počtu příspěvků prostě nestihli.

Silným povahám doporučuji přečíst tohle: http://www.digizone.cz/clanky/potesi...orazely-primu/ . Jeden z rozhovorů, co se panu Potůčkovi povedl, 10:1 pro něj. Přesně se trefil do toho, co mě na nových událostech a počasí vadí. Tolik demagogie ze strany ČT se hned tak nevidí. Něco zhruba ve smyslu:
    Otázka: Proč nejsou příspěvky nějak tématicky seskupeny?
    Odpověď: BBC to také tak má
    Otázka: ČT ale není BBC
    Otázka: Není to proto, aby diváci po určitém bloku, který je zajímá nepřepli jinam?
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-04-2012 v 21:06

Registrace
    Feb 2011

Registrace
    Apr 2004

Na zprávy na NOVĚ jsem se nekoukal, ani nepamatuji. Letos to ještě nebylo a minulý rok ani nepamatuji. NOVA totiž nezná zpravodajství. To, co předvádí o hlavních zprávách, má ke zprávám moc daleko.

Registrace
    Apr 2004

Nová loga České televize:

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: logoCT.jpg 
Zobrazení: 38 
Velikost: 49.6 KB 
ID: 17529

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123