Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

42LW570s-problém s HDD

Seidl (73)|23.8.2011 12:24
Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda jste někdo neřešil podobný problém. K TV připojím HDD o velikosti 40GB, ale TV ukazuje po inicializaci velikost pouze 18GB, čím to je? Přitom když jsem měl na HDD uloženo 35GB filmových souborů, tak byly všechny v pořádku a TV pracovala s velikostí HDD 40GB. Zkoušel jsem inicializaci s timeshiftem i bez něho, ale výsledek je stále stejný, TV signalizuje stále 18GB. Na HDD mám pouze jeden oddíl, zkoušel jsem formátovat jak NTFS i FAT 32. Budu vděčný za každý názor, nápad.
erik555 (776)|23.8.2011 12:42
Kolko ukroji z vacsich HDD?
Ked sa inicializuje, tak musi mat nieco aj pre svoj system. Ja to tak vidim, ze to je kvoli "Timeshiftu", aj ked je vypnuty. (aby sme si rozumeli, ja to iba dumam, pretoze HDD k TV nepouzivam :) )
Seidl (73)|23.8.2011 23:23
TV si odebere pouze 50MB, což by nemělo mít na velikost HDD skoro žádný vliv.
Král Krysa (2)|14.11.2012 22:19
Prosím o radu přešel jsem z pozemního vysílání DVB-T na satelitní DVB-S/S2. Od té doby mi nelze nahrávat na HDD. Vždy to v plánovači nahrávání vypíše hlášku nejsou dostupné žádné kanály k nahrávání. Dělám něco špatně či tato TV nepodporuje nahrávání z sat.programů a z MP4 kanálů. Předem všem děkuje za rady Martin.K alias Král Krysa.
KamilZ (10277)|15.11.2012 06:42
Neděláš špatně nic, DVB-S nenahrává.
Dagy2 (3153)|15.11.2012 13:23
[QUOTE=Seidl;363425]Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda jste někdo neřešil podobný problém. K TV připojím HDD o velikosti 40GB, ale TV ukazuje po inicializaci velikost pouze 18GB, čím to je? Přitom když jsem měl na HDD uloženo 35GB filmových souborů, tak byly všechny v pořádku a TV pracovala s velikostí HDD 40GB. Zkoušel jsem inicializaci s timeshiftem i bez něho, ale výsledek je stále stejný, TV signalizuje stále 18GB. Na HDD mám pouze jeden oddíl, zkoušel jsem formátovat jak NTFS i FAT 32. Budu vděčný za každý názor, nápad.[/QUOTE]

no keďže je podmienka mať aspoň 40GB na nahrávanie, tak tá telka ten objem dát asi na niečo má rezervovaný.