Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD recorder DVR + STB DVB-S/S2

slamape (62)|6.2.2011 18:20
Dobrý deň,
som na fórach zrietkavo,ale tentoraz som prebehol dosť veľa tém a nenašiel so nič.
Prosil by som o pomoc pri riešení či je možné prepojiť a cez čo STB DVB-S/S2 prímač 2tunerový aj bez PVR s DVR recordérom DVR-640H Pioneer aby som mohol naň nahrávať a na TV súčastne sledovať iný program. DVR má 2xSCART a ostatné štandartné konektory okrem DVI a HDMI. DVR mi doma zaháľa a napadlo ma toto riešenie ako alternatíva k nákupu drahšieho STB s PVR +HDD. Blbosť či nevedomosť? Prosím o poučenie.S pozdravom
Peter
panasonic650 (1124)|8.2.2011 23:23
Podla mna to nepojde. Ten rekorder moze nahravat iba cez externy input (napr SCART) a STB asi nepusti jeden tuner na vystup A a druhy tuner na vystup B. Odporucan STB s moznostou nahravania na HDD (ci uz externy alebo interny).
jarino1978 (8045)|8.2.2011 23:39
[quote=slamape;328887]Dobrý deň,
som na fórach zrietkavo,ale tentoraz som prebehol dosť veľa tém a nenašiel so nič.
Prosil by som o pomoc pri riešení či je možné prepojiť a cez čo STB DVB-S/S2 prímač 2tunerový aj bez PVR s DVR recordérom DVR-640H Pioneer aby som mohol naň nahrávať a na TV súčastne sledovať iný program. DVR má 2xSCART a ostatné štandartné konektory okrem DVI a HDMI. DVR mi doma zaháľa a napadlo ma toto riešenie ako alternatíva k nákupu drahšieho STB s PVR +HDD. Blbosť či nevedomosť? Prosím o poučenie.S pozdravom
Peter[/quote]

riešiš sprostosť. Máš 2 tunerový STB s PVR, načo ideš do toho ťahať DVD rekordér ? Nahrávaj len na HDD ( externý/ interný ) v STB, poprípade ak by si chcel nejaké nahrávky páliť na DVD, tak to nechaj na PC. DVD rekordér poprípade predaj, alebo daruj, je ti zbytočný.