Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výmena dvd prehrávača Panasonic SC-HT850

FLP (6)|3.1.2011 15:31
Zdravím všetkých,
po dlhej dobe nastal čas na výmenu dvd prehrávača zo setu domáceho kina Panasonic SC-HT850.
Kedže filmy na televízore nepozeráme často tak by som chcel vymeniť len dvd prehrávač.
Je tu taká možnosť pripojiť na nový dvd prehrávač staré repoduktory a subwoofer s domáceho kina?
Nový by sa kupoval pravdepodobne tiež Panasonic.
Ďakujem za rady.
FLP (6)|6.1.2011 22:09
Neviete mi niekto poradiť?
Našiel som ešte fotku zadného panela tak dúfam, že to pomôže.
http://shop.digiprijem.cz/t2050/topfield2050_konektory.png
kuko61 (257)|7.1.2011 02:13
Pozeral som sa na manual toho domaceho kina a samotne kino (DVD) sa prepaja so subwooferom nejakym specialnym kablom. Ostatne reproduktory su prepojene so subwooferom klasickym kablom. Z toho vyplyva, ze celu zostavu reproduktorov aj so subwooferom nepripojis nikde inde, len na DVD od domaceho kina.

Ten obrazok Topfieldu som pochopil tak, ze ho chces kupit. Potom sa da pripojenie repro vyriesit len tak, ze musis kupit este AV receiver, z Topfieldu vyvedies zvuk cez opticky SPDIF vystup do AV receivera a reproduktory pripojis do receivera (ale okrem toho subwooferu, ten sa da napojit jedine na to povodne DVD koli nestandardnemu kablu). Repro totiz musis pripojit na nejaky pristroj, ktory ma zosilovac, co ten satelitny prijmac nema.

Alebo je este riesenie ponechat si DVD z domaceho kina ako zosilovac. Stereo audio z Topfieldu potom vyvedies von kablom cez cinche (L-R Audio) a do DVD ho zapojis do konektorov TV Audio IN alebo VCR Audio IN/AUX.
FLP (6)|7.1.2011 16:08
Ten obrázok zadného panela by mal byť z pôvodného dvd prehrávača čo mám teraz.
Špeciálny konektor na pripojenie subwooferu nebudú mať nové dvd prehrávače od panasonicu?
Vidím, že najlahšie bude predať staré domáce kino a kúpiť nové.
kuko61 (257)|7.1.2011 22:13
Ten obrazok je zo satelitneho prijmaca Topfield 2050 ;)
Tak aj ten predaj celeho kina je riesenie :cool:
FLP (6)|9.1.2011 11:05
Chybyčka se vloudila :)
Toto mal byť ten obrázok: http://img1.classistatic.com/cps/bln/100509/020r8/2554dbl_23.jpeg?set_id=2C4000
Tak to vidím tak, že predám staré domáce kinu a kúpi sa nové. Kupovať nový dvd prehrávač a av receiver tak by to stálo cez 100€.