Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 81 z 199 PrvníPrvní ... 3171798081828391131181 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,201 až 1,215 z 2977

Téma: SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a vše okolo

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Výchozí Re: SAMSUNG LE40C650 - zkušenosti a všechno okolo!!

Zajímavé je že na mé LE40C653 se mi 3D nepovedlo aktivovat. Ať nastavím v servisním menu 3D na ON nebo změním model třeba na C750, tak se vždycky položka v servisním menu přestaví zpátky na OFF.

Je tu pravidelně Avatar uživatele dogs
    Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od FreeriderCZ Zobrazit příspěvek
    Zajímavé je že na mé LE40C653 se mi 3D nepovedlo aktivovat. Ať nastavím v servisním menu 3D na ON nebo změním model třeba na C750, tak se vždycky položka v servisním menu přestaví zpátky na OFF.
    Asi to nepůjde, bude asi jiný hardware, řada 7 a výš

Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od Mayki07 Zobrazit příspěvek
    Mě se ještě nepodařilo rozchodit ani to, aby mi to nějaké mejly ukázalo. Nejdřív se nedělo nic, chvíli se tam točila animace jako že to načítá, ale pak se nic nestalo a teď už to rovnou píše že soubor má neznámý formát, tak nevím...
    NÁVOD NA ČTENÍ MAILŮ V NETPLAYERU:

Stáhněte si aktuální verzi NetPlayeru (pokud nevíte jak, koukněte na stránky www.tvwidget.pl)
    Server na kterém bude script musí podporovat IMAP. Pokud zadáte adresu scriptu v PC a zobrazí se Vám zpráva "Bez funkce IMAP" tak Váš server nepodporuje IMAP. Pokud používáte server ve Windows funkce IMAP by měla jít doinstalovat.

1 - Stáhněte si níže uvedený soubor, přejmenujte podle svého a změňte si koncovku na php
    2 - Soubor si musíte upravit, doporučuji Notepad ++, popis je přímo v souboru zeleným písmem, měnit budete jen údaje které jsem zde zvýraznil modře !

řádek 5 server - napíšete svůj poštovní server - $server="{[COLOR=RoyalBlue]pop3.seznam.cz:110/pop3[/COLOR]}INBOX";
    řádek 8 jméno - napíšete své uživatelské jméno - $user="[COLOR=RoyalBlue]jmeno[/COLOR]";
    řádek 11 heslo - napíšete své heslo do mailové schránky - $password="[COLOR=RoyalBlue]12345678[/COLOR]";

řádek 42 - zde si můžete měnit barvu pozadí, textu a velikost textu

echo '<div style="background:[COLOR=RoyalBlue]#000000[/COLOR]; color:[COLOR=RoyalBlue]#FFFFFF[/COLOR]; font-size:[COLOR=RoyalBlue]25px[/COLOR];"><div style="padding-left: 20px;">';

řádek 69 - zde si můžete dát odkaz na svojí ikonku zobrazuje se v seznamu emailů

echo '<icon url="[COLOR=RoyalBlue]http://xxxxxx.cz/widget/mail.png[/COLOR]" />';

Po úpravě nahrajeme soubor na server, spustíme NetPlayer v TV, jdeme do složky mail a přidáme adresu scriptu. To je vše.

Přikládám fotografie jak to vypadá v TV.

Podle autora se script dá upravit tak, že se dají zobrazit přílohy a hlavně odpovědět. Pokud se někdo najde..........
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: mail_netplayer.jpg 
Zobrazení: 1091 
Velikost: 275.6 KB 
ID: 8328   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: mail_bily.jpg 
Zobrazení: 883 
Velikost: 278.0 KB 
ID: 8329   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: mail_cerveny.jpg 
Zobrazení: 813 
Velikost: 263.8 KB 
ID: 8330  
    Připojené soubory Připojené soubory
    Naposledy upraveno uživatelem dogs: 18-12-2010 v 13:10

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od dogs Zobrazit příspěvek
    Díky zkusím, já to nějak zkoušel narychlo a nic to nedělalo
    Mám model C670 a uvažuju o aktivaci PVR. Jak ale funguje? Můžu nahrávat jenom to na co se dívám nebo su lze naprogramovat v EPG pořady třeba na týden dopředu TV vypnout do stand-by modu a ta se sama zapne nahraje pořad a zase vypne? Zkoušeli jste to? Ještě mám dotaz na zkušenost s HDD. Jaký máte vyzkoušený? Uvažuji o Seagate 1TB. Díky
    David

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Ahoj,
    tak včera jsem rozchodil PVR a funguje bezvadně...super a díky

mám jeden dotaz...mám problém s připojením pecka k telce přes wifi. Vůbec mi nechce noťas najít. Zpočátku (když jsem měl tv novou) tak mi to našlo, mohl jsem procházet složky ale nešlo nic spustit - "nepodporovaný typ souborů". V Samsung PC share manageru jsem si nasdílel co jsem chtěl a od té doby mi tv noťas nenajde.
    díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

3D support( zobrazení) se tedy zatím hack nikomu nepodařilo a je to výsadou již zmiňované sedmé řady a nebo se to povedlo na 650 někomu rozjet???????? díky

Je tu občas Avatar uživatele danusko
    Registrace
    Jul 2010

čafte,
    pár otázok k borcom, čo už rochodili PVR podľa návodu od FreeriderCZ .

Ak to dobre chápem nahrávať budem môcť na hociaký FAT32 naformátovaný usb kľúč alebo USB DISK (mám 2,5 pal. 750 GB - tak dúfam, že aj na ten). Nebudem musieť mazať filmy čo tam mám?

Je možné tieto filmy potom pretáčať a tak?

Nahrávanie ako písal nejaký kolega vyššie je možné aj naplánovať načasovať ale ak to dobre chápem asi len pre tých, čo majú možnosť pozerať digitálnu TV bez settopboxu (môžu mať tú CF kartu v TV - resp. ju majú od poskytovateľa káblovky) že? Alebo to nejak pôjde aj cez TV Guide môjho stupidného settboxu od UPC? - skôr asi ťažko čo?

dik moc za odpovede

PS: Je neuveriteľné čo všetko dokážu šikovné české ručičiky (teda aj slovenské)
    dik za všetko kluci
    Samsung LE37C650
    sieť pripojená cez LAN

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj, aktivace PVR podle navodu byla hracka, jen jeste dokoupit externi HDD. Jediny problem je, ze aktivaci servisniho menu se ztrati vsechna nastaveni obrazu a zvuku. Predpokladam, ze to je vlastnost a neda se nijak obejit?

Ale jeste jina vec - mam doma NAS iomega s funkci DLNA pripojeny pres WLAN, ale prime DLNA pripojeni je je prakticky nepouzitelne (bez prejmenovani na avi nejdou v TV prehrat mkv, nejdou titulky, pretaceni, volba zvukove stopy), takze videa prehravam pres Wild Media Server, ktery mi bezi na PC a ty problemy z vetsi casti resi. To ale stale zdaleka neni idelani reseni (musi bezet PC, zvukovou stopu porad nevyberu, pretaceni taky nefunguje jak by melo). Nezkousel nekdo z "hackeru" namountovat u C modelu sdileny sitovy adresar (cetl jsem na foru Samygo, ze na B serii to beha perfektne)? Pokud ano, nebyl by navod i pro nas, kteri si netykaji s linuxem?

Diky vsem za reakce.

Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od danusko Zobrazit příspěvek
    čafte,
    pár otázok k borcom, čo už rochodili PVR podľa návodu od FreeriderCZ .

Ak to dobre chápem nahrávať budem môcť na hociaký FAT32 naformátovaný usb kľúč alebo USB DISK (mám 2,5 pal. 750 GB - tak dúfam, že aj na ten). Nebudem musieť mazať filmy čo tam mám?

Je možné tieto filmy potom pretáčať a tak?

Nahrávanie ako písal nejaký kolega vyššie je možné aj naplánovať načasovať ale ak to dobre chápem asi len pre tých, čo majú možnosť pozerať digitálnu TV bez settopboxu (môžu mať tú CF kartu v TV - resp. ju majú od poskytovateľa káblovky) že? Alebo to nejak pôjde aj cez TV Guide môjho stupidného settboxu od UPC? - skôr asi ťažko čo?

dik moc za odpovede

PS: Je neuveriteľné čo všetko dokážu šikovné české ručičiky (teda aj slovenské)
    dik za všetko kluci
    Budeš moct použít svůj disk, ale TV si ho naformátuje na svůj vlastní systém. Pokud nechceš přijít o filmy které tam máš, použij nějaký program na rozdělení disku a udělej si tam dva oddíly. Po připojení k TV se to bude tvářit jako když tam jsou dva disky, jeden necháš TV naformátovat a na ten budeš nahrávat
    a z druhého budeš pouštět svoje filmy. Pozor po připojení k PC , ho bude chtít PC naformátovat, dáš storno a uvidíš svůj oddíl s filmama. ten druhý bude v PC nedostupný.

Nahrávat můžeš jen digitální nebo satelitní(kabelové vysílání)
    Proč máš settopbox když TV má digitální tuner MPEG2/4 a kabelový tuner

Je tu pravidelně Avatar uživatele greedyyy
    Registrace
    Aug 2010

2 danusko
    disk pripojis bezproblemov ale odporucam ti ho rozdelit na 2 particie
    jednu fat/ntfs kde budes mat filmy
    druhu si TV naformatuje na svoj FS a tam ti bude nahravat.
    pokial das preformatovat cely disk prides o vsetky tvoje filmy ktore tam mas a nebudes moct k disku pristupovat ked ho pripojis k PC

Je tu pravidelně Avatar uživatele greedyyy
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od dogs Zobrazit příspěvek
    Proč máš settopbox když TV má digitální tuner MPEG2/4 a kabelový tuner
    skusim zodpovedat tuto otazku predikciou, odhadom a skusenostami:
    pretoze na slovensku je v UPC banda kretenov a maju sklady plne cinskeho smejdu.

Je tu občas Avatar uživatele ritchi
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od greedyyy Zobrazit příspěvek
    skusim zodpovedat tuto otazku predikciou, odhadom a skusenostami:
    pretoze na slovensku je v UPC banda kretenov a maju sklady plne cinskeho smejdu.
    ...tak tak,kretenov a neschopnych smejdov,ktori nie su schopni spojazdnit CI moduly po niekolko rocnom testovani a vyzera to,ze to tak skoro ani nebude

Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od ritchi Zobrazit příspěvek
    ...tak tak,kretenov a neschopnych smejdov,ktori nie su schopni spojazdnit CI moduly po niekolko rocnom testovani a vyzera to,ze to tak skoro ani nebude
    presne tak chlapi...proste NONsense...
    inak dik za info..toho som sa obával . Teraz aby som tých 300 GB filmov niekde zálohoval (comp je plný), potom formátoval disk a potom nahrával späť ...te pic...ale asi to za to stojí...

Registrace
    Jul 2010

apropo v akom pomere to nahráva? niekde to tu bolo...
    myslím 10 min je 300 MB ALEBO tak ...možno mi môj 16GB kľúč bude na jeden fotbalový zápas stačiť

Je tu občas Avatar uživatele Mayki07
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od danusko Zobrazit příspěvek
    apropo v akom pomere to nahráva? niekde to tu bolo...
    myslím 10 min je 300 MB ALEBO tak ...možno mi môj 16GB kľúč bude na jeden fotbalový zápas stačiť
    10 minut HD cca 700MB...
    Model: SAMSUNG UE55ES6570, SAMSUNG UE40C6540SWXXH, UPC Cable, CI+, Samsung G2 Portable 500GB, Yahoo widget, NetPlayer, Synology DS212j, Serviio, RaspberryPi (RaspBMC)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Uživatelů prohlížejících téma: 1 (členů: 0, nepřihlášených: 1)

Podobná témata

1. Samsung UE40D6000 - zkušenosti a všechno okolo!!
    Od Hurikan v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-01-2014, 20:56
  2. LCD: Samsung LE40C650 a DLNA
    Od suldaX v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2011, 19:48
  3. Samsung LE40C650 X LG 42LE5300
    Od BOB905 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-02-2011, 19:25
  4. Alternativa k Samsung LE40C650
    Od Bobby v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 15-01-2011, 19:45
  5. LCD: Samsung LE40C750 nebo Samsung LE40C650 ?
    Od dino78 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 08-01-2011, 09:55

Pravidla přispívání