Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomoc pri výbere multimediálneho prehrávača aneb HDD player

Anťo (2)|27.12.2009 00:11
Zdravím vospolok!

Pred pár dňami som sa dopočul, skôr dočítal, o HDD prehrávači čo ma hneď zaujalo. Hneď som zašiel na pár eshopov a vyhľadal si o tom info. Ceny boli prijateľné, podpora kodekov(kontajnerov) tiež, šikovná vecička!

Lenže dnes som sa v tom vŕtal trocha viacej a už nastala dilema. Čo zobrať, čo je viac kvalitnejšie, čo všetko budem potrebovať, aká značka je najlepšia?

Pozrel som si pár recenzií na avmania a začala ešte väčšia polemika! Potom tu som čítal, že mnohé majú problém prehrať nejaké súbory(najčastejšie mkv) problémy s titulkami a tak. Tak som sa rozhodol napísať Vám, odborníkom.

Vlastním(e) TV značky Panasonic
http://www.dealtime.eu.sk/zbozi/panasonic-lcd-tv-viera-tx-32lmd70fa/detail.aspx?p=z:96929&
http://www.google.sk/search?hl=sk&lr=lang_sk&q=Panasonic+TX-32LMD70FA&start=10&sa=N

Moje požiadavky sú nasledovné:
cenu dám do 125€ (+/- pár eur), nech je sranda
LAN/wifi nie je potrebné, ale potešilo by to
žijeme v 21.storočí takže by potešila podpora HD a zvuk DTS, ako inak HDMi ;)
vlastný HDD nepotrebujem
nech to funguje na 100%, najlepšie s SK/CZ podporou + update firmware
pár voľných USB portov a mohlo by to mať aj eSata
tiché, malé
hlavne potrebné kontajnery/koedy: avi, divx,xvid, mp3, mov, dts, mkv, srt(plná podpora SK/CZ znakov, nech ich hlavne zobrazí!

Myslím, že to už je všetko. Mne sa hlavne jedná o cenový strop a kvalitu/funkčnosť. Titulky nie sú veľmi nevyhnutné, keďže každý u nás je lenivý čítať titulky alebo ich nemá rád(okrem mňa :-) )


A jasné, ešte aby to bralo úložné média vo formáte FAT32 aj NTFS
Pytkin (7947)|27.12.2009 23:00
bud chces najkvalitnejsie , alebo cenu do 125 eur .. to nejde do kopy ..
Anťo (2)|28.12.2009 10:45
kompromis - Najkvalitnejšiu vec v cene do 125€ ;)