Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD ci plazma 94 cm

Adule (17)|29.9.2009 23:37
Muzete mi prosim dat tip na LCD ci plazmu velikosti 94 cm? Procetla jsem spoustu prispevku, ale jsem z toho cim dal zmatenejsi. Sirka mistnosti, kde bude TV je 3,6m. Doposud mame CRT 55 cm, takze jakakoliv nova bude lepsi. Je velikost 94 cm akorat ci lepe volit 82 cm?
Divame se nejvic na TV ci filmy, o pripojeni PC neuvazujeme. Doposud mame digitalni prijem pres spolecnou antenu (ale platime za to, mozna je to kabelovka???), v budoucnu poridime spise satelit nez kabelovku.
TV by mela byt urcite Full HD a mit MPEG4, jde nam hlavne o obraz. Znami doporucuji spise LCD (nova LED Samsung) ci event. plazmu od Panasonicu.
Investice +- 20 000 Kc.
Diky
vivid.sk (11472)|30.9.2009 15:59
Pri tejto velkosti kludne aj 40" - nemusis sa bat. (hlavne, ak budas mat v buducnosti kvalitnejsi signal ako analogova kablovka).
Pisem za seba - dlhe roky som sa pozeral na monitor 19" a terajsia 40" mi velka nepripada (ano, prvych par dni sa to zdalo velke, teraz normalka).

Pokial maju panasonicy mpeg4 tuner (nesledujem), tak nejaku plazmu z tejto stajne, v pripade LCD sa poobzeraj po Sony/Samsung (mpeg4 urcite maju) kludne aj dalsie (uz tie parametre po kupe TV nejako presne model od modelu nesledujem)
HunterGtNet (148)|30.9.2009 17:02
prvnich 6mesisu se me zdala 40ka samsung velka na 2,5-3m ted uz je pro me mala :-) za 20ku nekoupis moc kvalitni LCD 40
VOYEUR (61)|30.9.2009 18:45
Nechápu proč se většina lidí bojí jít do větších uhlopříček TV...?Menší jak 40" nebrat časem to oceníš až bude satelit nejlépe HD.Jestli LCD nebo plazma to záleží jenom na tobě,každý ti stejně bude radit to co sám preferuje a stejně v tom budeš mít jenom zmatek v hlavě.
Do zvolené ceny toho stejně není moc co porovnávat je to to nejlevnější co se prodává.Svůj účel splní každá ze zavedených značek.
mph1 (689)|1.10.2009 06:51
[quote=HunterGtNet;242477]...za 20ku nekoupis moc kvalitni LCD 40[/quote]Ale zato za to muzes koupit velmi slusnou plasmu P42S10E:

http://vyhledavani-zbozi.hledejceny.cz/?adv=1&search=p42s10e&prord=desc&srchcat=true&srchall=true&itoby=price&itord=ensc#items

A pokud preferujete TV/filmy, pak neni moc co resit. Je FullHD, ma MPEG4 a do limitu se vejde v pohode.