Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hledám někoho (Brno), kdo navrhne a složí PC pro hobby střih videa.

Dneprar (6)|31.10.2008 23:32
Pro kolegu hledám někoho, kdo by (za úplatu) udělal některý z následujících bodů (nejlépe všechny):

1. Navrhl PC pro střih videa v Adobe Premiere Pro 2.0 z kamery Sony HDR-HC7E.
2. Sestavil ono navržené PC.
3. Poskytl konzultace z oblasti navazujících na střih (zálohování, možnosti prezentace, propojení PC a zobrazovadel (televize, projektor), vypalování DVD, HDVD, Blue-ray).

Kolega je dříve narozený, v různých verzích Premiery stříhá už léta, kameru má jako velký koníček, natáčí svoje cestovatelské mise (naposledy Kamčatka), které pak skupinám přátel prezentuje. Jeho současné PC už nevyhovuje pro jeho současnou kameru (trhané náhledové okno).

Díky
stayman (12393)|1.11.2008 00:07
Mam taky dojem, ze Premca 2.0 nestriha HDV video.
Dneprar (6)|1.11.2008 08:20
[QUOTE=stayman;198956]Mam taky dojem, ze Premca 2.0 nestriha HDV video.[/QUOTE]

Podle mě stříhá.
stayman (12393)|1.11.2008 13:32
Aj keby, urcite nie so smart renderingom a ze vraj je lepsia 1,5 a co sa tyka pritomnosti, tak je uz CS4.
Salamander (80)|1.11.2008 13:43
Kolik do toho chces vrazit, a odkud presne jsi ?
- sestavu klidne zkusim navrhnout, klidne bych ji i postavil, ale rekni si cenu ...
Dneprar (6)|2.11.2008 15:17
[QUOTE=stayman;199012]Aj keby, urcite nie so smart renderingom a ze vraj je lepsia 1,5 a co sa tyka pritomnosti, tak je uz CS4.[/QUOTE]

Co je to smart rendering odhaduju jen podle názvu. Přejít na 1,5 by asi nebyl problém, pokud je lepší, přecházení na novější verze (CS3, CS4 ?) bych se raději zdržel, pokud nejsou zásadním vylepšením. Zkusím to nastudovat tady na fóru.
Dneprar (6)|2.11.2008 15:25
[QUOTE=Salamander;199015]Kolik do toho chces vrazit, a odkud presne jsi ?
- sestavu klidne zkusim navrhnout, klidne bych ji i postavil, ale rekni si cenu ...[/QUOTE]

No tak v zásadě tolik aby to umožňovala pohodlný hobby střih, což jsem předpokládal, že je cca 25 - 30 tis. Monitor (přesněji 19 LCD) má, ten by zřejmě postačoval i nadále. Já jsem ze žabin a kolega je z Jinačovic. Není problém kamkoliv dojet. Funguje tady něco jako soukromé zprávy, na případnou domluvu?