Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ADOBE Encore CS 3 - padá a padá

sicher (12)|11.9.2008 23:40
Dobrý den, mám tento problém s Encore CS3 - během práce je program schopný několkrát za sebou padnout - často ukládám, nicméně vypracuji si dvd ( po dlouhé námaze s ukládáním a padáním ) - prohlédnu jej v náhledu a vše běží. Dám vytvořit disk a program po chvíli spadne.

prosím poraďte co s tím.

a vlastně mám core quod, 4gb ram a win xp / pomůže li to/

Děkuji
S.
radekhulan (185)|16.9.2008 15:26
Máš legálně koupenou verzi? Pokud ano, obrať se ne výrobce, pokud ne, kup si ji ;)
stayman (12393)|16.9.2008 15:50
Otazka je, kvoli comu adobeencore, ked su vykonejsie, spolahlivejsie softy a ovela lacnejsie.
sicher (12)|18.9.2008 23:12
to radekhulan.

Výjmečně jsem investoval a mám originální soft. nicméně jsem se už dvakráte na výrobce obracel a nic moc. Jednou telefonicky - to mi bylo řečeno ať to pošlu majlem a na ten mi neodpověděli. hihi. tak se ptám jinde.


to stayman:
encore mám proto že byla součástí balíku , používám dvd lab, nicméně chtěl jsem to vyzkoušet, a nakonec to dopadlo tak že jsem půl dne trávil nad něčím co dvakrát spadlo a padlalo při vytváření disku. U dvd labu mám za hodinku, mám li všechno připraveno , bez problémů hotovo.

ale každopádně díky za reakce.
stayman (12393)|19.9.2008 12:21
Ak mas aj DVDlabPro, nie je dovod skusat ine.
sicher (12)|21.9.2008 21:11
Jasný to byla jenom zvědavost. ještě jednou díky všem.
VideoP (35)|29.9.2008 23:12
Ja mam encore CS3 nelegalnu a ziadny problem, slape na starom PC pentium 4 1.8 aj na novom P C2Duo.
podla mna je to super soft, supermanov typu ,,Stayman" neber vazne, vela zdaru!
stayman (12393)|29.9.2008 23:34
[QUOTE=VideoP;193811]Ja mam encore CS3 nelegalnu a ziadny problem, slape na starom PC pentium 4 1.8 aj na novom P C2Duo.
podla mna je to super soft, supermanov typu ,,Stayman" neber vazne, vela zdaru![/QUOTE]

Nie som superman, a ani to tvoje Encore :) Musis sa zmierit s faktom, ze DVDLab je lepsi a ja to bohuzial neovplyvnim, iba o tom viem a nepotrebujem klamat sameho seba, takze neber si to osobne, moze ta vystriet..
sicher (12)|2.10.2008 10:37
VideoP - no jsem rád že ti šlape i nelegální kopie, nicméně jetliže dělám obsáhlejší projekt, kterej encore morduje celé dopoledne , nehledě že u toho asi tak pětkrát spadne, mě netěší. U dvd labu, jak jsem zjistil u verze 1,53, je všechno v pořádku, nehledě na to, že stejnej projekt mám za dvě hodinky cca hotovej. takže se musím zastat staymana, že dvd lab je co do funkčnosti lepší.

jestli opravdu má někdo nápad proč mi to padá budu rád, stejně časem začnu řešit i blue ray atd. a to dvd lab na rozdíl o encore neumí.

jinak díky za reakce.
eugen11 (4)|31.7.2009 13:31
Dobry den,
používam encore hlavne preto, lebo sa daju v nom jednoducho napasovať titulky presne do audia. V cs4 mi však presun jednotlivých titulkov trvá neskutočne dlho. V praxi to vypada tak, že označím titulok a presuniem na požadované miesto a od toho času encore pracuje cca 3 min až presun ukončí. V encore 2 to ide okamžite. Viete niekto čím by to mohlo byť?
Dakujem.
666dia (476)|31.7.2009 14:31
VideoP
ty jsi nějak postiženej...?
že tady kecáš bludy....navíc stayman mu nic nenutí...jen napsal pravdu....
já taky nikomu nenutím Scenarist....a jen konstatuju, že je opravdu nejlepší na authoring....
eugen11 (4)|31.7.2009 14:46
To 666dia: Ako si prosím ta napasoval titulky " DO ÚST". Ja som v nom robil, teda v 3.0.xxx a nechal som to aj pre to, lebo som si s tým nevedel poradiť, zatial som našiel jediný soft (encore), ktorý to dokaže. Scenárist bol fajn, ale všetko som musel robiť v iných softoch a tam to len z mastrovať. Možno so špec. kartou by to scenarist dokazal.

To stayman: DVDlab je parada, ale ten istý problem a navyše nemá prehrávač(simulacia) aj s audiom. Škoda.
666dia (476)|31.7.2009 19:22
eugen11
já titulky nedělám....
ale znám na to perfektní soft, že StD....?
a vybírat authoringový soft podle toho, jestli umí titulky....nemám slov...
ai (2993)|31.7.2009 20:39
Subtitle Workshop free software na tvorbu titulku, nactes video, otitulkujes a pak exportujes do toho co ti Encore vezme. V SaveAs je to hned prvni volba v exportu. Kdyby verze 4 beta porad mela problemy z ceskymi znaky, skus starsi verzi 2.5.
Mastering je skutecne jen na slozeni DVD.
StD (8612)|31.7.2009 21:35
Hlavně se hoši vzpamatujte a uklidněte - to je zase jedna z "probuzených mrtvolek" = aka Zombie dávno od 10.2008 podle 0 reakce původního tazatele mrtvé/vyřešené? tema... BTW pár titulí "na hubu" mohu předvest (Subtitle Creator i Workshop je sice užitečný nástroj pro úpravy, ale...) - dělám to na wav-audio jinde. Smím prozradit?

Edit: Uplynulo 10 minut, nikdo neřve, tak prozradím kouzelné slůvko (2) - Advanced Subtitler ;)
666dia (476)|31.7.2009 22:05
StD
já byl v Tescu...ale klidně....
eugen11 (4)|1.8.2009 07:02
to STD: nechcel som na jednoduchu otazku zakladať nove vlakno, ked su temy pribuzne. Ale využijem že si sa ozval: V najnovšom Scenaristovi nemožem rozbehnuť simuláciu. (Bluray)
Aj sa rozbehne čas beží ale nič nezobrazuje, len čierna obrazovka.
Ani jeden z týchto softov na titulky nevie m2v+ac3+titulky. Jeden sa hra s wav a druhy dokonca len s avi alebo mpeg. Ja už mam zdroj pre mastering, ten sa už nemeni. Tam potrebujem vidieť a počuť real a nie odhad. Tretí čo spominal spd nepoznam.
To 66dia: Nevyberám soft podla toho či vie titulky ale podla toho čo potrebujem spraviť.
Kedže titulky nerobiš, stačí ti Pinacle. Nie je nič horšie ako nesediace titulky.

Edit: Ten perfektný soft som odskušal , suhlasím je dobry a lepší by bol, keby som nemusel robiť wav z ac3 a mapovať dvd podla zvuku bez videa, to je ako tajnička. Zatial to vie len encore ešte odskušam architekt. A to ho nechvalim len konštatujem pravdu a pravda je taká.
666dia (476)|1.8.2009 08:14
eugen11
když napíšu, že titulky nedělám, neznamená, že je do DVD nedávám...nedávno jsem kamsi dával 8 titulkových stop...jazykové byly jen 4...
takže by mě Pinacle určitě nestačilo....
StD (8612)|1.8.2009 08:25
[quote=eugen11;235109]to STD: nechcel som na jednoduchu otazku zakladať nove vlakno, ked su temy pribuzne. Ale využijem že si sa ozval: V najnovšom Scenaristovi nemožem rozbehnuť simuláciu. (Bluray)
Aj sa rozbehne čas beží ale nič nezobrazuje, len čierna obrazovka.
Ani jeden z týchto softov na titulky nevie m2v+ac3+titulky. Jeden sa hra s wav a druhy dokonca len s avi alebo mpeg. Ja už mam zdroj pre mastering, ten sa už nemeni. Tam potrebujem vidieť a počuť real a nie odhad. Tretí čo spominal spd nepoznam.
To 66dia: Nevyberám soft podla toho či vie titulky ale podla toho čo potrebujem spraviť.
Kedže titulky nerobiš, stačí ti Pinacle. Nie je nič horšie ako nesediace titulky.

Edit: Ten perfektný soft som odskušal , suhlasím je dobry a lepší by bol, keby som nemusel robiť wav z ac3 a mapovať dvd podla zvuku bez videa, to je ako tajnička. Zatial to vie len encore ešte odskušam architekt. A to ho nechvalim len konštatujem pravdu a pravda je taká.[/quote]

Ad Aa) ...a kdo myslíš, že to tu pak najde pod titulkem "Encore padá..."??? Vyhledávač TVF určitě ne.
Ad Ab) ...BR nedělám. Do takového stadia má peněženka ještě nedorostla.
Ad C) To je otázka, zda bylo dříve vejce nebo slepice. Já tedy mám dříve wav a potom z něj vyrábím ac3. A když si to chceš zkontrolovat, není nic jednoduššího než si to celý rychle muxnout (IfoEdit) a pustit... BTW tobě nefunguje Subtitle Creator s náhledem? A Scenarist taky ne?
666dia (476)|1.8.2009 08:41
eugen11
nebudu ti popisovat, jaké chyby dělá který soft...ale u těch co za tebe programují je jich hodně a spousta přehrávačů to nepřehraje....nehledě na to, že ani jeden kromě Scenaristu není plnohodnotný (např. dej v DVD Labu 8 zvukových a 32 titulkových stop, dej v Encore UOP na cells, aby ti neskákal přes title, a v Encore ten skok z First Play na videomanager je taky bomba - spousta přehrávačů to neudělá....atd.)
eugen11 (4)|1.8.2009 09:21
666dia: so všetkym suhlasím, tu sa fakt jedna len o doloženie titulkov. Vytvori sa pgc a možem ho dať kam chcem. Ešte raz hovorím len a len o doplnení a nahľade titulkov+ac3+video. O ostatnom s tebou suhlasím.

To std: nerozumeli sme sa, myslel som verzia Scenaristu BR a nie výrobu BR. Ten mi nejde s nahladom. Prehravač sa spustí, tak ako som povedal. Scenarist ide perfektne, teda autorizacia.Možno by to chcelo inu verziu a nie verziu BR.

Creator ide s nahladom , ale ifo m2v a ac3 tam asi nedostanem, či ano?
StD (8612)|1.8.2009 10:38
[quote=eugen11;235117]...Creator ide s nahladom , ale ifo m2v a ac3 tam asi nedostanem, či ano?[/quote]

Však si to jednoduše muxni do 1 vobu/mpg, ne?! Demux ti jak se zdá jde na 1, tak si ještě udělej tu "pracovní" kopii muxem...
sicher (12)|29.12.2011 18:35
Tak jsem tu dva roky nebyl a opět jsem se rozhodl vyzkoušet adobe encore cs3 a mám tento problém. Udělám si dvd, galerie, menu, všechno to propojim a jak to začne počítat tak mi to napíše Out of memory. Save and exit immediately to avodid data loss. Neví někdo z vás, kde je problém?

Mám čtyřjádro a osm giga ram - a nemůžu přijít na to čím to je.

Navíc jsem před nedávnem volal na adobe tech podporu, kůvli něčemu jinému - ale řekli mi směle, že cs 3 už nepodporují - čímž mě rozesmáli - když jsem tam volal před dvěmi lety tak mi taky nic neřekli - trumbelín točil odpověď na certifikované sestavě - dál jsem se nedostal.

Prosím jestli měl někdo stejný problém - ozvěte se mi.

Děkuji - nechce se mi zakládat nové vlákno - tak doufám, že to někdo ještě v tomto starém vlákně najde.

Díky