Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PROSÍM o radu !!

Duše (19)|10.1.2008 18:21
Pořídil jsem si plasmu Samsung PS-Q97HD.Příjem mám O2 TV a obraz je krásný,barvy a kontrast nemluvě.ČT a NOVA dokonce vysílají v HD tak to je paráda.Kde je ale kámen úrazu je občas při horizontálním pohybu obrazu,hlavně při titulcích nebo jiných textech zleva doprova přes obrazovku obraz není rozmazaný,ale jakoby se místy zadrhává.Není to nekoukatelné,ale při lyžování nebo sportech kde je pohyb horizontálně to prostě ruší.Nyní jsem byl na horách a tam měli také samsung starší (7typové označení ) a ničeho jsem si nevšiml,proto se domnívám že mám něco jinak.Příjem měli Czech link.Mám na set-top-boxu nastaveno 720p,možnost je i 1080i.Na televizi mám pár věcí v nastavení neaktivních.Propojení mám kabelem HDMI asi ne špatným PHILIPS cena cca 1600 Kč.Nevím co s tím,ale na to jak je hezký obraz si myslím že to není signálem,ale asi rukama.Děkuji za každou zajímavou radu co mám zkusit.Dušan
Bobanovicz (169)|10.1.2008 19:35
Vypni si v menu Movie Plus.
robert.kotasek (777)|10.1.2008 20:16
babanovicz - ono ho mate pri propojeni HDMI aktivni? Myslim tim to movie plus... U Philipsu je DNM neaktivni pri propojeni HDMI (neni k dispozici) coz me trochu mrzi, protoze alespon DNM fakt pomaha (znatelne).
Duše (19)|10.1.2008 20:44
[QUOTE=Bobanovicz;161491]Vypni si v menu Movie Plus.[/QUOTE]

Tak sem to vypnul,pocit z toho mám stejný.Každopádně text co jede na liště ČT24 jede trhaně o dost víc.Jinak moc dík za radu!
Duše (19)|13.1.2008 13:24
Tak jsem to nastavoval a stále byl výsledek stejný.Až po nastavení na set-top boxu na 1080i se to chvění písma odstranilo a hokej byl taká v pohodě.Volal jsem i na Samsung a řekli mi,že by to mělo být bez cukání i na 720p.Akorát se mi zdá že oproti 720p je to asi trošku mázlý.Tak nevím.