Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Který přehrávač přehraje všechno?

Keyman (7)|11.12.2007 11:59
Chtěl bych se zeptat, který DVD přehrávač zvládně přehrát všechno? Myslím tím jak DVD tak i DivX, XviD, CZ titulky, aby uměl maximální množství kodeků... prostě takový malý šikula! Máte nějaký tip?
vomic (671)|11.12.2007 12:55
[QUOTE=Keyman;158349]Chtěl bych se zeptat, který DVD přehrávač zvládně přehrát všechno? Myslím tím jak DVD tak i DivX, XviD, CZ titulky, aby uměl maximální množství kodeků... prostě takový malý šikula! Máte nějaký tip?[/QUOTE]

můj tip je přečíst si před takovýmhle dotazem pár topiců který to zde řešej
Tomasek1234 (92)|11.12.2007 13:05
Taky si myslim. Jinak samozrejme takovej asi neexistuje. Mam Sigmatek 400 a z DVD a divx hraje uplne vse krome GMC (ale ten stejne nikdo nepouziva) ale neumi HD ani 256ku. Na HD planuju nejakej tvix. tvix.cz
Keyman (7)|11.12.2007 15:39
[QUOTE=vomic;158353]můj tip je přečíst si před takovýmhle dotazem pár topiců který to zde řešej[/QUOTE]

Pár topiců? Já tady hledal a všude se mluví o věcech , který mě moc nezajímají Mě zajímá prostě takový univerzál... A toho čtení je tady stráááášně moc. Samozřejmě jenom díky lidem, kteří tomu rozumí a těm je potřeba poděkovat! Takových lidí, kteří umí poradit a neodkazují na nějaké topicy si já osobně moc vážím... Pokud mě se teda někdo zeptá na něco čemu rozumím tak ho taky neodkazuju na googla, kde se lze dovědět taky hromada věcí! Takže ještě jednou díky!
vomic (671)|11.12.2007 19:25
[QUOTE=Keyman;158375]Pár topiců? Já tady hledal a všude se mluví o věcech , který mě moc nezajímají Mě zajímá prostě takový univerzál... A toho čtení je tady stráááášně moc. Samozřejmě jenom díky lidem, kteří tomu rozumí a těm je potřeba poděkovat! Takových lidí, kteří umí poradit a neodkazují na nějaké topicy si já osobně moc vážím... Pokud mě se teda někdo zeptá na něco čemu rozumím tak ho taky neodkazuju na googla, kde se lze dovědět taky hromada věcí! Takže ještě jednou díky![/QUOTE]


neodkazuji tě na Google ale na zdejší forum a tuto sekci. Jen na první stránce se řeší v cca 5-ti topicích DIVX přehrávače.

Vše běžné asi umí zatím pouze http://www.popcornhour.com přehrávač, od posledního firmwaru umí už i CZ titulky a má i české menu. Primárně je to souborový přehrávač z HDD/USB/LAN sítě (nemá mechaniku) ale má support i pro externí USB mechaniku takže pokud si k němu připojíš i Blueray nebo jen obyč DVD mechaniku pak funguje i jako Blueray (DVD) přehrávač.

Co jsem ho doma testoval přehrál naprosto všechno co doma mám ... od DIVX po .mkv včetně podpory DTS zvuku
Keyman (7)|11.12.2007 22:50
Děkuji za velmi pěknou odpověď, ale spíš jsem myslel nějaký stolní přehrávač. Ne hybrid a nebo recorder.
Foolproof (2713)|11.12.2007 23:04
Jestli Popcorn není stolní přehrávač, tak už nevím co si pod tím pojmem představit.:D
Kdybych neměl doma půl roku starou Ziovu, která neumí akorát H.264 a mkv, tak to hned objednám.
pravidelnycitatel (213)|12.12.2007 00:41
Stolni prehravac, ktery umi vsechno je snad jedine HTPC.
BlackF (51)|12.12.2007 05:14
Nebo XBOX ale ten uz bohuzel neprehraje HD zdroje.
Keyman (7)|13.12.2007 12:17
kurňa klucí, nezlobte mě! já jsem prostě jenom taková trubka, co chce vzít nějaký cédo nebo DVD a pustit to děckám a ne aby za mnou běhaly že jim to nehraje...
vomic (671)|13.12.2007 12:35
[QUOTE=Keyman;158562]kurňa klucí, nezlobte mě! já jsem prostě jenom taková trubka, co chce vzít nějaký cédo nebo DVD a pustit to děckám a ne aby za mnou běhaly že jim to nehraje...[/QUOTE]


no dyt to není problém ani u XBOXU ani u Popcornu když k němu dáš USB mechaniku ... navíc děcka to zvlánou ošéfovat učtitě líp než ty :)))
BlackF (51)|13.12.2007 16:42
[QUOTE=vomic;158564]... navíc děcka to zvlánou ošéfovat učtitě líp než ty :)))[/QUOTE]

asi tak, a na tom XBOXu (mluvim o starsi verzi) si jeste zahrajou hry, me to doma zvladl 4lety kluk a naprosto bez problemu si pusti co chce od filmu na dvd pres filmy na siti az po hry :)