Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42PC1RR a výměna 80GB HDD za větší?

Tejklator (37)|4.7.2007 11:40
Ahoj.....Nikdo na to nedokáže odpovědět.Je tam vzadu za malou mřížkou a je to SATA od Seagate.Co kdybych ho vyndal a dal tam 500GB.Pokud je nějaky spec.format tak TV ma v menu formatování.Tak nevidim proč by to nešlo..........odpovědi že bude po záruce prosím né...Dík
KOCOUR65 (653)|4.7.2007 19:27
cetl jsem diskuze par zoufalcu , kteri se pokouseli zprovoznit vetsi hard v dvd rekorderu a zatim jsem nikde zadny kladny vysledek nevidel - takze myslim ze v tv do dopadne stejne.
Tejklator (37)|5.7.2007 10:32
Jasně......ale tady se k tomu přímo nabízí...je uplně mimo jenom pod mřížkou na čtyřech šroubech....Napadlo mě,že muže mít specialní napájení a taky že na něm může být softw.TV...proto jsem se ptal...
Tejklator (37)|9.7.2007 10:20
nikdo nic?
Bobanovicz (169)|9.7.2007 17:46
A proč to prostě nevyzkoušíš?
Konyczczcz (25)|10.7.2007 07:28
[QUOTE=Tejklator;145289]Jasně......ale tady se k tomu přímo nabízí...je uplně mimo jenom pod mřížkou na čtyřech šroubech....Napadlo mě,že muže mít specialní napájení a taky že na něm může být softw.TV...proto jsem se ptal...[/QUOTE]

No rekl bych ze soft na TV na nem asi fakt nebude...... To je teda pekna blbost... Mylsim to, ze kdyby disk zacal mit BAD sectory, tak jako ze by si treba nemohl vlist do menu TV ??? HDD by uplne vyhorel, tak jako by si nic nemohl udelat a musel koupit novou TV ??? OS TV bude na 100 % v nejaky flash pameti.... Vzpominam tedka marne, jestli jsem nekde uz vydel nejaky zarizeni s HDD a OS toho zarizeni bylo primo na HDD..

Vem si jenom..... v menu TV je kolonka format (aspon to tady nekdo psal) a ted si vem... prijde navsteva (dite) a HUPS..... copak je to ta kolonka format.... ze ja na ni zmacknu... no a ted rekni... to je ale blbost co..
Tejklator (37)|10.7.2007 11:17
To je pravda....to je blbost,priznávam....je mozné,že by třeba bylo jiné napájení?.....ja to vyzkoušim,ale jenom jsem chtěl,pokud to nekdo vyzkoušel,aby to napsal.....nerad bych zbytečně přišel o záruku....pokud to napájení bude stejné,tak tím pádem nevidím jedinej důvod,proč by to nešlo...
ondrejs (18)|10.7.2007 14:22
Já myslím, že to nepůjde. Omezení bude určitě v řadiči, který nezvládne více jak 80 mega.
Tejklator (37)|10.7.2007 14:36
je to SATA HDD,radic by mel byt compa. ....