Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Alternativní software pro HAUPPAUGE DEC 2000-T

sini_tvf (5)|7.1.2007 21:10
Rád bych se zeptal, zda někdo používáte pro HAUPPAUGE DEC 2000-T jiný než dodávaný software. Já jsem vyzkoušel MyTheatre, ale bez úzpěchu, naladím sice stanice, atd..., ale ani obraz ani zvuk nejede.

Prosím o nejaký tip na alternatvní software, originál je hrůza hrůz :-(.

Předem děkuji,
SiNi
sini_tvf (5)|12.1.2007 16:29
Fakt nikdo? To opravdu všichni požívají tu hrůzu od hauppauge?
Ivo Mašek (10205)|13.1.2007 09:45
Mrkni sem:
https://www.tvfreak.cz/recenze-hauppauge-wintv-hvr1300-vsestranny-hybrid/211
Je to sice jiná modelová řada, ale autor recenze použil i ATV2000.
petrib (14)|14.1.2007 23:26
gratuluji aspon k castecnemu uspechu. mne to jen detekuje, ale nenaladil jsem.
nekde jsem cetl, ze to nekomu s MyTheatre chodilo. bohuzel bez podrobnejsiho popisu :/
sini_tvf (5)|19.1.2007 10:49
Tak jsem našel malý seznam (http://www.dvbskystar.com/players.html), moc jsem toho zatím nevyzkoušel, ale:

ProgDVB
DVB Dream
MyTheatre


Ještě další softy co jsem vyzkoušel a nejedou:
AltDvb
MediaPortal
- fungovat ani neměl, jen jsem si to špatně přečetl :-P




NEJEDOU (alespoň mě) :-(

No nic jdu pátrat dál, uvažuji o reklamaci přístroje, protože chyby, které v něm jsou mě dost štvou.

P.S. Rozhodně jsem se s koupí zařízení DEC 2000-T poučil, koupil jsem jej dost bez uvážení, dnes bych se asi zaměřil na jiné parametry:
1. zatížení CPU
2. software
3. známost a oblíbenost je dost důležitá věc, poté není takový problém nají odpovědi na otázky a řešení případných problémů

P.P.S. ještě přikládám svůj dotaz na dovozce Ben International s.r.o. a jeho odpověď:

[quote]Dobrý den,
máme firmware, který opravuje nějaké chyby, ale čeština tam ještě není.
Duální zvuk by měl fungovat i u starého firmwaru.

Lukáš Hofman

Ben International s.r.o.

----------------------------

Dobrý den,
>
> rád bych se zeptal na několik věcí k přehrávači Hauppauge DEC 2000-T:
>
> 1. Je v plánu nový firmware, který by opravoval chyby jako je zasekávání
> přístroje, oprava češtiny a duálního zvuku (který nelze přepínat, tzn.
> hrají oba dva jazyky zároveň.
>
> 2. Existuje pro tento přístroj alternativní software? Bohužel ten
> dodávaný je takřka nepoužitelný.
>
> --
> Předem děkuji za odpověď a jsem s pozdravem,
> Tomáš Siničák[/quote]
velke_m_434.jpg
sini_tvf (5)|19.1.2007 23:57
Tak mám tak trošku potěšující info:

Pomocí programu WatchTV Professional se mi podařilo naladit stanice a dokonce i spustit, i když trošku zpomaleně :-(. Bohužel se mi to povedlo pouze jednou již, ať dělám co dělám nedaří se mi hauppauge připojit.

Snad bude mít někdo jiný víc štěstí, tady je link: http://www.watchtvpro-experience.de/en/



Tak jsem s tím trošku pohrál a mám problém, na PC je to hrozně pomalý tak 1/2 rychlosti (video i audio), tak nevím. Jinak to naladí vše, ovladač se dá taky vcelku bez problému požívat.

Prosím otestujte to někdo kdo máte DEC 2000-T a napiště. Dík moc.

petrib (14)|2.12.2009 23:10
po laborování s alternativními softy jsem to vzdal a sžil se puvodnim Hauppauge! sw aplikaci i se znamymi chybami jako je nepodpora CZ znaku v EPG, nemoznost editace jednou vytvoreneho nahravaciho tasku, predpotopni neskinovatelny vzhled, pri sledovani na PC nutnost nastartovat DO do analogu a pak teprve nastartovat drivery na PC ...
V prubehu leta/podzimu 2009 mi zacalo vadit (krome nemoznosti sledovat testovaci HD vysilani), ze vypadava signal u site 2 (Nova, Prima, Barandov) a nově i u site 1 (CT) - asi chyba v dekodovani protoze sit 3 a rakouske programy bezi v tu stejnou dobu bez problemu. Takze se s DEC2000t loucim a posilam ji tam odkud jsem ji nakoupil - do AT ;)