Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

NHL - konflikt kodeků?

perp (15)|25.9.2006 22:29
Dobrý den,
vlastním počítač s následující konfigurací:
Procesor AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2800+, základní deska Asus K8U-X, paměť 512 MB (PC3200 DDR SDRAM), grafická karta NVIDIA GeForce FX 5500 (128 MB).
Nainstaloval jsem si hru NHL 2007. Při jejím hraní však vždy po několika vteřinách dochází k "zaseknutí", tzn. obraz se zastaví, zvuk ještě chvíli jede, následně se taky zastaví a poté se hra opět na dalších cca 10 sekund rozběhne. A tak stále do kola.
Řekl jsem si tedy, že mám na tuto hru slabý systém a přistoupil k tomu, že jsem nainstaloval NHL2003, která mi kdysi běžela na podstatně pomalejším stroji. Bohužel, i NHL2003 se chová stejně :-G .
A tak monitoruji systém, vyhodnocuji svými pololaickými znalostmi běžící procesy, které následně ukončuji, ale nic nepomáhá.
A tak mě napadlo, zda v nemže v systému docházet k nějakému konfliktu kodeků, který tento problém způsobuje. Je něco takového možné nebo jsem úplně mimo mísu? A pokud ano, jak tento konflikt odstranit? Díky všem za názory.
vlada (3470)|26.9.2006 00:05
perp
Nechápu, co by mohla mít NHL společného s kodeky. Spíš bych hledal nějaký zádrhel na grafické kartě - ovladače, DirectX atd.
AleK (814)|26.9.2006 00:09
perp
jasný sosni nejnovější ovladače na grafiku dej tam directx ty co jsou u hry a hrej