Zobrazit plnou verzi : Co je pro vás nejdůležitější při výběru televize?
Karel Polívka
05-12-2011, 01:05
Co je pro vás nejdůležitější při výběru televize?
Velikost úhlopříčky
Design televize
Cena
Spotřeba
Kvalita obrazu
Hlasování k této anketě je na homepage magazínu TV Freak (http://www.tvfreak.cz) v horní části pravého sloupce.
Ivo Mašek
05-12-2011, 18:17
U mě kvalita obrazu.
geronimoh
05-12-2011, 18:22
Jistěže kvalita obrazu.
u mna cena .. kvalita obrazu je vzdy kompromis s cenou ..
interfernet422
05-12-2011, 21:54
Nejdůležitější je poměr kvality obrazu a ceny.
Chybí tam: * NIC
Televizi nevlastním a ani nechci :D Pokud se chci dívat na něco ve více lidech, tak zajdem do hospody (sport) a nebo kina (film). Mě samotnému stačí pořádný monitor, v televizní stanice stejně nevysílájí v originálním znění s titulky (originálními pokud znám jazyk, jinak samozřejmě české) jak mi vyhovuje.
Nedostatečná otázka. U mne jde ruku v ruce uhlopříčka TV spolu s kvalitou. Vyšší střední třída, nejraději MONITOR. ( ku př. PLAZMA PANASONIC výdrž 100 000 hod., předpoklad technika kolem několikrát změněna. Jinými slovy " krmení uznávám zvlášť, nyní možné i bezdrátově.
geronimoh
07-12-2011, 12:38
Velikost úhlopříčky mám ujasněnu vzhledem ke sledovací vzdálenosti. Pak je to jistě kompromis mezi cenou, kvalitou obrazu atd. Vzhled TV pro mne nehraje až takovou roli. Spotřebu musím brát v úvahu, ale hlavním parametrem je kvalita obrazu (kterou si mohu cenově dovolit).
Muze to byt i individualni.
U me je dulezita celkova sirka te TV, ponevadz v kompletu v obyvaku mam mezeru na TV, a tam ma urcitou sirku, ze jo. S tou stenou , skrini jsem spokojen, tedy nebudu kupovat novou skrin a nabytek kvuli TV . :-)
Muze to byt i individualni.
U me je dulezita celkova sirka te TV, ponevadz v kompletu v obyvaku mam mezeru na TV, a tam ma urcitou sirku, ze jo. S tou stenou , skrini jsem spokojen, tedy nebudu kupovat novou skrin a nabytek kvuli TV . :-)
Také jsem se bránil vyhazovu hudebního komlexu. Přes poledne cca 5ti roky v mé nepřítomnosti toto celé syn zlikvidoval. Nahrazeno Plazmou 50", MARANTZ nahrazen opět s MARANTZEM ale s D.O. Dívám se ze 3m a zdá se mi již malá. Hlavně při vysílání 21 : 9 a i při 3 D. Možnost a to konečná je u mne délka 3m. / učíl jsem se délka, výška, hloubka. Proč se nyní zaměňuje délka s šířkou ? /.
mezera je vzdy tak nejak siroka na jazyku , dlouha moc nesedi , matematicky ma obdelnik delku a vysku,nebo tak nejak to bylo ve skole ? :-)
vBulletin v4.1.12, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.