Zobrazit plnou verzi : Procoder vs. VinXP SP2
Přehodil jsem Comp a nainstaloval VinXP SP2. - Procoder (v.1,5 i 2.0) mi při velikosti výsledného souboru cca 1 540 000 kB vytuhne a hlásí něco v tom smyslu, že nemá přístup ke zdrojovému souboru. (nejsem až tak sběhlý v ANG). To co se do té doby přepočítalo je v pohodě a lze s tím dále pracovat, jen ne a ne přejít dál přes tuto velikost. 9-). Na předchozích Win98SE mi běhal Procoder 1,5 v pohodě.
Nevíte někdo co s tím? :-?
dejv_tvf
11-11-2004, 11:48
Měl jsem podobný problém s Procoderem 2 i s Expressem. Příčina ale nebyl SP2 pro WXP,ale chyba v AVI souboru, které jsem komprimoval. To AVI jsem ukládal v Pinnacle 9 s nějakou starší opravou a on mi to mršil.
Původně jsem to řešil znovuuložením AVI ve VirtualDub a problém byl vyřešen. Teď mám poslední patch Studia a jede to dobře.
Nevím, jestli je to tvůj problém, každopádně doporučuji zkontrolovat zdrojový soubor (nepíšeš co kóduješ, jen předpokládám že je to AVI).
Kóduju běžný .avi stažené z kamery s DV kodekem, mám jich na HDD několik, různě dlouhých a dělají to všechny. :-?
Teď jsem zkoušel převést 1 hod. DV-AVI (typ2) do MPEG-2 (CBR 8000kb/s, audio mpeg-1 layer II 224kb/s) a ProCoder 2 to na W XP_SP2 zvládnul naprosto v pohodě.
Přeinstaloval jsem Procoder a už to běhá, asi to chtělo opačné pořadí. :-!!!
vBulletin v4.1.12, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.